Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha engem kifejeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha engem kifejezetten a kis farok izgat?

Figyelt kérdés
Voltam már pár fiúval, de rájöttem, hogy nagyon izgat ha vkinek kicsi a farka. 14cm alatt.

2014. júl. 21. 00:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
#7 úgy tűnik a punci igényeihez változik a farkuk mérete.. :Dd
2014. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Vhogy jó fogdosni a kicsit! Nem tudom az okát.
2014. júl. 21. 00:16
 13/31 anonim ***** válasza:
49%
Azért ne ennyire, kérdező! :D
2014. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Hat ez nagy :) most szerintem a fel gyakori kerdes trlarsasag akinek kicsi a farka neked irogat.. Es mi van akkor ha valakinek csak 14 centi .. Hat aki szeret annak jo akinek meg nem azz kurjon lovacskakkal miert felenk valaki ezert ?
2014. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12:/
2014. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mit ne? Amúgy ez olyan h van aki a kis ciciket szereti. Van aki a nagy ciciket. Van aki a rövid szőrt van aki a szőrtelent. Sorolhatnám mennyi eltérés van. Amúgy pár hónapja tudatosult bennem, hogy vmiért tetszenek. Persze lehet benne van az h 1 kivételével minden kis méretű partnerem jó testű volt. Amúgy valóban jött pár levél, de szerintem sokan csak kamuznak a méretükről, mert kíváncsiak.:(
2014. júl. 21. 00:25
 17/31 anonim ***** válasza:
Én nem kamuztam, csak kiváncsi lettem volna a véleményedre..
2014. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
dugni is izgató vele?
2014. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Vki azt írja privibe, hogy az ajánlatomért ír! Nem igazán értem a kérdésemben hol van ajánlat. SEHOL!


A kérdésem mondjuk továbbra se kapott választ, de ezek szerint nem normális h ilyen vagyok.


Ami még furább h írtak páran, de 1 soros semmit mondó üzenetet. Ami azt gondolom, hogy nem várható, hogy megválaszolásra is kerüljön. Ha levelet írok a köszönés az alap. Az én szüleim legalábbis így tanítottak engem. Sőt még a Facebookon is ha rám ír vki köszön előbb.

2014. júl. 21. 00:32
 20/31 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz: igen, miért ne lenne normális?
2014. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!