Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha engem kifejeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha engem kifejezetten a kis farok izgat?

Figyelt kérdés
Voltam már pár fiúval, de rájöttem, hogy nagyon izgat ha vkinek kicsi a farka. 14cm alatt.

2014. júl. 21. 00:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

szerintem a lányok nagy részét nem érdekli a méret , persze gondolom kipróbálnák egy jó naggyal,biztos vannak akik kifejezetten a kicsit szeretik,

én pl a kis mellekért jobban odavagyok

2014. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Na hát ilyen "kedves" leveleket kapok:

"Szevasz!

Nehogy már te adj nekünk órákat...

Olyan lekezelően beszélsz, hogy ezt nem hagyhattam szó nélkül.Engem meg arra tanítottak, hogy ne legyek bunkó rögtön, ha valaki nem köszön.


Üdv:A lepontozó művész"


Vicces:D


Amúgy nincs bajom a levelekkel, még akkor se ha nem értem igazán miért írtak hirtelen ennyien. Azzal viszont van bajom, ha pl vki ismerkedni akar és ahelyett, hogy bemutatná magát kérdéseket ír. Jó éjt!

2014. júl. 21. 00:51
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

Na, akkor én kiestem.


Végre egyszer nagynak érezhetem a 15 cm-es (egyébként viszont szerintem vékony) péniszemet!:D


*büszkén kihúzza magát*

2014. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem vagyok se kigyúrt sem kövèr, átlagos az alkatom. Szóval ha nem kamu a kèrdès akkor èn jo lennèk Neked ;)
2014. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A kérdező egy CSÁVÓ, de ne zavarjon senkit....:DDD
2014. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
9%
Van ojan,hogy egy nő gyerekfaszra izgul.Nincs azzal semmi probléma.
2014. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes. Lány vagy egyáltalán? Korod?
2014. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
21%
Mindenkinek mások az igényei. És más hozza lázba. Nekem mondjuk 19,4 cm hosszú és 5,3 cm vastag. A csajom imád játszani vele. Pedig szerinte kicsi. Mert az előző partnereinek nagyobb volt. Vagy vastagabb. De szerinte az enyémmel is szereti. Lehet azért mert imádok játszani a testével. Addig izgatom míg teljesen be nem nedvesedik. Sokszor már annyira oda van hogy llefog rámmászik. És magának teszi be. Nem hiszem, hogy a méret miatt volnál úgy oda értük. Biztosan más is izgatott rajtuk. Én például minden olyan játékban benne voltam amit ki akart próbálni. Egyszer pl. A pisisexre akart rászedni. Belementem, de a végén meggondolta magát. A méret nem annyira fontos. Persze ha 4 cm mereven az már problem.
2014. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Nekem nincsenek ilyen különös elvárásaim. A méret teljesen hidegen hagy. Ha nagy van neki majd óvatosabb lesz és jobban figyel rám. Ha kisebb akkor nyilván kevésbé tesz így. Szűz vagyok és én is gondolok mostanában hasonlóra, hogy egy kisebb farkú sráccal könnyebb meg kevésbé fájdalmas lenne az első. Pláne mert alapból is nagyon szűk vagyok.. (1ujj max). Szóval szerintem normális vagy Te is :)
2015. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Bocsi lemaradt 16/L :)
2015. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!