Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg lennék? Már depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék? Már depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
régen mindíg nőket szerettem,hozzájuk is vonzódtam,van barátnőm szeretném ha vele lehetnék folyton,a szex jó volt vele,de ha bármelyik férfira ránézek van egy ilyen fura érzés a hímvesszőmnél mintha el akarnék élvezni,én nem szeretném ezt,azt akarom hogy ez ne legye,a barátnőmmel szeretnék boldog lenni, ez mi lehet? már depressziós vagyok e-miatt,nagyon rossz

2014. aug. 5. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyik pillanatról a másikra valaki meleg! Vagy igen?? Hány éves vagy?
2014. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődtől is feláll és élvezed a szexet akkor maximum csak biszex lehetsz hát az meg olyan dolog hogy akár tudomást sem vehetsz róla hisz ha ugyanúgy vonzódsz nőkhöz is nem kell pasikkal csinálnod hogy kielégítsd az efféle igényeidet :)
2014. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok,mindíg is jó volt a barátnőmmel,a petting,a,szex,a simogtás,minden,csak van ez az érzés ami megőrít
2014. aug. 5. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Elmondjam mi a gond ???

Az hogy már 15 évesen a szexen meg a dugáson, pettingen, csajokon, seggeken, melleken, pinán jár az eszed.

Én 15 évesen tanultam öcsém ahogy csak tudtam, és nesze van barátnőm aki nem hagyna el senkiért, keresem normálisan a pénzt hogy nem szakadok bele a munkába, lassan gyerekem is lesz és bármim meglehet amit akarok, mert nem azon járt az eszem hogy dugjak...


Egyébként meg, ha fiukra is feláll, akkor biszex vagy, nem meleg. De ezt szokásuk a fiataloknak folyamatosan összetéveszteni. És ha biszex vagy ??? Dupla esélyek. Ennyi. Nem kell elmondani senkinek azt kész. Próbálj meg csajokra gondolni, vagy ha mégse megy, próbáld ki egy fiúval és ha bejön biszex vagy, ha meg undorító lesz, akkor full heteró.

Mást nem tudok mondani, és szerintem más sem.


27/F

2014. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudod,mondhatod nekem hogy 15 évesen ne ezen járjon az eszem,de szerintem azért hogy már másfél éve szeretem a jelenlegi barátnőm és nem tudnám elengedni,lassan egy éve vagyunk együtt,és itt a szex nem úgy volt hogy én mondtam neki és kényszer,már ő is szeretné mert komolynak gondoljuk a kapcsolatot..
2014. aug. 5. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, ettől függetlenül ne hanyagold el a tanulást sem.


Na...nem vagy szerintem te meleg, vagy csak beképzeled magadnak, vagy biszex vagy. Ennyi. Nem kell parázni

2014. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem hanyagolom,4 es tanuló vagyok,de úgyérzem ez nagyon le fog romlani hogyha valamit nem tudok letisztázni magamban,és sajnos ide kell írnom segítségért,1-2 szóért mert mástól nem kérhetek segítséget,a családom csak kinevet..
2014. aug. 5. 23:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj írtam privátot hogy segíthessek, van tapasztalatom ilyen téren mert volt 1-2 barátom akit helyreráztam és most nagyon boldogok. Írtam az előbb már privátot is.

Nem kell parázni ha szeretnéd segítek.

2014. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Négyes válaszolóval teljes mértékben egyetértek! Lassan kezdem azt gondolni, hogy ez a sok biszex meg meleg duma is csak azért alakul ki egyesek fejében mert unatkoznak.
2014. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem kell mindjárt úgy viselkedni, mint egy elmeroggyant.

És ha meleg vagy, mi van akkor?

2014. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!