Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg lennék? Már depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék? Már depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
régen mindíg nőket szerettem,hozzájuk is vonzódtam,van barátnőm szeretném ha vele lehetnék folyton,a szex jó volt vele,de ha bármelyik férfira ránézek van egy ilyen fura érzés a hímvesszőmnél mintha el akarnék élvezni,én nem szeretném ezt,azt akarom hogy ez ne legye,a barátnőmmel szeretnék boldog lenni, ez mi lehet? már depressziós vagyok e-miatt,nagyon rossz

2014. aug. 5. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki sráccal és kiderül. Én bi vok és nem dőlt össze ezért a világ... Csak hát nehezebb...
2014. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!