Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Koleszban a fiúk közti szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszban a fiúk közti szexuális "játékok" csak játékok? Mi az okuk? Lehet következtetni abből a nemi orientációra (hetero/bi/homo)?

Figyelt kérdés
Koleszos voltam 4 évig, most fejeztem be a gimit és bizony a koleszos éveim alatt volt részem pár érdekes kalandban szobatársakkal, kolesztársakkal... Pl. volt olyan, hogy játékból / hülyeségből / viccből megd-ugta egymást egy szoba, vagy átjöttek, és a 2 szoba megb-szta egymást. Természetesen ruhán keresztül. Na most, természetesen én bele mentem, mivel biszexuális vagyok és hát miért ne? Ráadásul ha egyszer ő fekszik rám vagy az ágyamba :D De ismerősöm szerint akik ezt csinálják, sokszor csak teljesen heterok, és valóban viccből csinálják ezt. Viszont én ezzel vitatkoznék. A teljesen hetero szobatársam ezt pl. végig se tudta nézni ezt a hempergést, sokszor ki is ment a szobából. Egy valódi hetero meg sztem nem találna ki ilyet, hogy játékból hágjuk meg egymást. Ráadásul amikor ilyenkor feláll neki és érzem, akk nem hiszem hogy 100 %osan hetero lenne...

2014. aug. 6. 22:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
ez melyik kolesz?
2023. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miaz hogy ruhán keresztül?
jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!