Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen létezik? Vagy ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Vagy ismertek ilyeneket, vagy van tapasztalatotok ilyen téren?

Figyelt kérdés
van olyan hogy egy férfi oviban/általánosban is CSAK lányokba volt szerelmes,és szexet is CSAK velük akarta,a férfiakra gondolni sem tudodd,abból utánna meleg legyen? vagy hogy utánna érdekeljék a férfiak? vagy ez már kiskorban eldőlt hogy te kihez vonzódsz?

2014. aug. 7. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én oviban egy lánnyal "jártam", de most melegnek tartom magam.
2014. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban lányokba voltam szerelmes, de amióta az eszemet tudom, fiúkra áll fel a farkam. Kívülről ez úgy látszott, hirtelen váltás, de nem, nem az.
2014. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
velem pont ez történt, és smmien trauma nem ért még sosem, kiskoromba ugy a lányok tetszttek és a melegek létezéséről nem tudtam szóval, nem voltam képes elképzlni h 2 azonos nemű... aztán a meleg hajlamom felerősödött, bizonyos dolgok miatt, azóta nem voltam szerelmes 1 lányba sem, szexuális téren undorodok tőlük, teljesen melegnk vallom magam
2014. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Az utánad lévő hozzászólások is bizonyítják az én állításomat, miszerint úgy születnek az emberek, mivel ez nem egy betegség, amit csak úgy el lehet kapni. A hajlammal már születni kell, csak oviban még nem például persze, hogy a kisfiúnak a kislány tetszik, mivel ezt tartja a normálisnak. De ezt nagyon jól leírta itt az egyik utánad lévő hozzászóló.
2014. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
**csak oviban még például persze... (a "nem" véletlen volt, bocsi)
2014. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én már oviban tudtam mivan sajna :/ utána csak 14 év kellett h feldolgozzam és elfogadjam :D
2014. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es!

A 11-13. válasz pont nem támasztják alá, amit te mondtál. Mind a 3 azt írta, hogy kiskorában a lányok tetszettek neki. Persze lehet, hogy akkor még "normakövető" volt, ezért a lányokat hajkurászta, pedig a fiúkat szerette volna...de ez ebből nem derül ki. A 10. kérdésem pedig arra vonatkozott, hogy tudsz-e _tudományos_ bizonyítékot erről, vagy csak a saját feltételezésed, hogy ez veleszületett.


Szerintem keversz 3 fogalmat: veleszületett, ragályos ("el lehet kapni"), illetve betegség.


Attól, hogy valami nem veleszületett dolog, még nem betegség.

Az abszolút hallás nem veleszületett, hanem kiskorban alakul ki, mégse betegség.

A Down-kór betegség, de veleszületett, nem lehet elkapni.


Igazad van, valószínűleg van veleszületett hajlam (ez részben öröklés lehet, részben méhen belüli hatás).

De a hajlam nem elég, a kellenek a külső hatások (hormonális, pszichés) is.

Az előző bekezdés a homoszexualitásra és az abszolút hallásra is igaz. Egyik sem betegség.


A hajlam+könyezeti hatás pontosan nem azt jelenti, hogy "Ha valaki a saját neméhez vonzódik, akkor az úgy is születik", hanem azt, hogy van hajlam és van, aki olyan (homoszexuális, abszolút hallású,stb.) lesz, van, aki nem.

2014. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!