Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Létezik privát gyereksebész?...

Létezik privát gyereksebész? Fitymaszűkület miatt kaptunk beutalót gyerek sebészetre, de ha lehet, inkább privátba vinném. Esetleg ha van tapasztalatotok, megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mi a bajod a gyereksebészettel?
2013. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Csak egy szakvelemenyt szeretnel? A googleban talalsz tobb privat orvost, pl. [link]

Ha a sebeszeti beavatkozast is maganklinikan szeretned, most, hogy megszunt a Telki, max. a Dr. Roseban lehet megcsinaltatni. Es oszinten szolva, szerintem jobb a gyermeksebeszet, mint a Rose. Telkit ajanlottam volna, ha meg mukodne.

2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, de egyszer egy babamagazinban olvastam hogy létezik gyerekurológus. Ilyenről én azelőtt nem hallottam. Keress rá googleban, biztos van magánrendelése, sajnos nem emlékszek a nevére.
2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szakvéleményt szeretnék kérni privát orvostól. Ha kell, ő általában úgyis tartozik valamelyik kórházhoz, tb-re már megcsinálják a beavatkozást, ha szükséges. Jártunk már gyerekkel kórházban, semmi kedvem ismét a türelmetlen, fásult orvosok hozzáállása alapján kezeltetni a gyereket.
2013. okt. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!