Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok? Úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Úgy érzem hogy amikor emellett a fiú mellett ülök, hogy az egész világ megszűnik, és néha megkérdezi tőlem hogy: Mi szépet álmodsz? F

Figyelt kérdés

elég egy tekintet, mosoly, és végem van. Lehet csak a kamaszkori hormonok?


f



2014. szept. 27. 19:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jah, és mióta megkértem hogy űljünk egy padban, nem ellenkezett sokat, néha nekem dől ő is, és az annyira jó. ráadásul mióta együtt ülök annyira az órára sem tudok figyuzni.
2014. szept. 27. 19:07
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
HAH GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY
2014. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakiben megfogalmazódik, hogy "szerelmes vagyok?" akkor általában az.

Így te is ezek szerint.

2014. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem, mondjuk nem szívesen válnék meleggé... viszont nem tudom leállítani magam. lehet jobb lenne ha másik iskolába mennék? komolyan kérdezem. féltem a jövőm.
2014. szept. 27. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akarás kérdése. Sokan vitatkoznak, hogy min múlik...

A buta vallásosok szerint azzá tettek, a tudomány szerint erre vannak hajlamosító gének és amúgy is a természet túlszaporodás elleni rendszere.

No meg ez ahogy egy másik kérdésnél írtam, rád tartozik, nem a világra.+ arra, akivel szeretnél lenni.

2014. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a buta vallásosok, és a tudomány sem tudta 100% ig bebizonyítani az álláspontját, sztem nem kéne butázni más embereket akik éppen nem azon az állásponton vannak ami a manapság a divat. és továbbra is féltem a jövőm mert gyerekeket is akarok majd.
2014. szept. 27. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsd félre, nem a véleményük miatt tartom őket annak. Ismerek jópár ilyet, több vallásból is. És ha kicsit elbeszélgetsz velük, látod, hogy majdnem minden témában agymosottként viselkednek. Legalábbis az érzékeny területekről...

Ha kérdezed hogy miért, vagy azt mondja, hogy az ő szent könyveik egyike ezt írja, vagy mert a vallásuk egyik szentje ezt mondta.

Ami közül egyik se Isteni kinyilatkoztatás, ami megkérdőjelezhetetlen lenne, hogy az eredeti szándékon módosítottak-e vagy sem.

Biztos van egy vagy több rendező erő a mindenségben, legyen annak a neve Allah, Zeusz, vagy évtelen. De biztos nem akarja rendszabályozni az embereket, majd örökké büntetni, ha nem tartja be a szabályait.

Ezen sokat lehetne elmélkedni, de ez a lényeg...

Ráadásul az, hogy bele tdu valaki szeretni egy pasiba is, nem jelenti azt, hogy csakis pasik érdeklik. Vannak biszexek is a világon. No meg nem mindig van az, amit te akarsz...

2014. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen ez világos, hogy nem mindig van amit én akarok.... De vajon miért kérdezi meg mosolyogva olyan szépen, hogy mi szépet álmodok? ilyenkor eléggé kivagyok, és nekem is dől néha. vajon valamit érez az egészből? nem érzem ettől az egésztől magam fiúnak, férfinek :S
2014. szept. 27. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt tőle kéne kérdezned...
2014. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kovpet ***** válasza:
100%

Srác, te szerelmes is vagy meg meleg is. Teljesen jóindulatúan javaslom, törődj ebbe bele, mert a saját életed teszed tönkre egyébként. A "nem szívesen válnék meleggé" értelmetlen. Vagy az vagy, vagy nem, maximum elfojtani tudod a vágyaid, megszüntetni nem. Kár kínoznod magad ezzel, ne is próbálkozz.


(A vallásosok meg nem akarnak bizonyítani semmit. A vallás lényege a hit. Ha lehetne bizonyítani a vallást, akkor nem vallás lenne, hanem tudomány. De ez mellékes most.)

2014. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!