Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tanulni a heterós mozgást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tanulni a heterós mozgást?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Néha félek h melegesen mozgok vagy akármi... Bi vok amúgy... cska para

2014. nov. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vállald fel magad, úgysem titkolhatod el.
2014. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A melegek sokkal kifejezőbben a mozgásukban mint a heterók ennél többet nem tudok a témáról. Mozogj úgy, hogy kevésbé fejezd ki vele az érzelmeidet vagy nem tudom.
2014. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értetek meleges mozgás alatt? Erre most kíváncsi lettem. Valaki írja már le, akár privitben, légyszíves!
2014. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úr ég megint egy értelmes kérdés ebben a témakörben -.-"


Vagy feminin viselkedésű vagy vagy nem ennyi.

Én világ életeben meleg voltam vagyok ráadásul a passzív rész az én világom tehát a b*zik között is a lány ha közönségesen akarom kifejezni magamat.De soha a büdös életben senki sem tudja rólam ,h mi a helyzet velem mert maximálisan férfias férfi vagyok és irtózom a lányos feminin fiúktól.Úgy h hagyjuk a tévhiteket.Tanulni nem nagyon lehet ezt ahogyan a férfiasságot sem tanítják ez belülről fakadó dolog.

2014. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzá tennék ,h itt szerintem még az is lehet ,h elfogadási problémák is vannak.


"Néha félek h melegesen mozgok"


Lehet ,h valójában senkinek sem tűnik fel ,h te hogy mozogsz hanem inkább a fejedben nincs még teljesen rend ön magaddal kapcsolatban amivel semmi gond én sem tudtam még most sem elfogadni ezt a dolgot úgy ,h ovi óta tudom .

2014. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tél közeleg, vegyél egy bakancsot. Például a caterpilar bakancsok jól néznek ki és nem drágák. Bakancsban meg nem lehet nőiesen mozogni, csak darálni az aszfaltot. Plusz nézz meg moziban egy akciófilmet és amikor kijössz sétálj egy kicsit és "maradj úgy". :))
2014. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Forgatsd a homonomicont!
2014. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!