Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy meleg? (lent bov)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy meleg? (lent bov)

Figyelt kérdés
Romeón egyik ismerősömet megtaláltam,de mindig is csajozot meg csaj mániás.Miért lehet fent??

2014. dec. 7. 21:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
gondoltam rá,de attól tartok hogy törli a profiját.:) Előtte valahogy meg kell tudnom hogy meleg
2014. dec. 7. 21:13
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát tudd meg :P a kérdésben azt írtad csaj mániás.. lehet, hogy csak ezt akarta elnyomni magában, kitudja :) esetleg nézd meg a romeos képét, fent van e máshol. ha nincs, szerintem egyértelmű a dolog.
2014. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
facebook-os képe.Lehet valaki feltette poénból vagy nem tudom már arra is gondoltam.
2014. dec. 7. 21:18
 14/22 anonim ***** válasza:
írj neki egy másik profilról.. :D
2014. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
camozni kéne vele valahogy úgy tudnám tutira:)
2014. dec. 7. 21:24
 16/22 anonim ***** válasza:
Jár az oldalra rendszeresen?
2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen:) Tegnap regisztrált az oldalra
2014. dec. 7. 21:26
 18/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg a profilját, azt kiírja neki ki nézte meg, aztán megnéz ő is.. :D
2014. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy törli magát és akkor sosem tudom meg://
2014. dec. 8. 10:22
 20/22 anonim ***** válasza:

Amikor összefutsz vele, állítsd meg és mondd meg neki, hogy kettesben szeretnél beszélni vele.

Abból, hogy áll a dologhoz, örül-e neki, már következtethetsz rá, hogy hogy áll hozzád.

A következő szöveget nyomd:

- Ne haragudj, hogy szólok, de egy kellemetlen dologról szeretnék veled beszélni. Úgy tűnik, valaki visszaél a fényképeddel és felrakott egy meleg társkeresőre. Ha gondolod, megmutatom. És itt előveheted a telefonod és az orra alá tolhatod. A reakcióiból már kikövetkeztetheted, hogy meleg-e, akkor is, ha esetleg titkolja. Aztán így fejezheted be:

- Engem egyébként nem zavarna, ha ez a te profilod lenne, vannak rajtad kívül is meleg barátaim, pont az egyik kérdezte meg, hogy ezen a képen nem te vagy-e.


A többi rajtad múlik. :)

A másik megoldás, hogy megadod privátban a facebook profilját vagy a GR azonosítóját és megnézem magamnak, hátha ismerem :)

2014. dec. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!