Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mesélnétek nekem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Fiúk! Mesélnétek nekem az "élményeitekről"? (meleg)

Figyelt kérdés
Hali :D nos...Most szilveszterkor egy olyan buliba megyek, ahol lesz egy srác (24 éves hetero) aki nagyon be jön nekem és valahogy elszeretném őt csábítani magamnak, de nem tudom hogyan... Ma is vele buliztam jó részeg volt ..volt h éreztem a farkát, mert direkt olyan testhelyzetben voltam...nem tudom hogy érhetném el hogy legyen valami, kis huncutság..Aki volt már hasonló helyzetben az légyszike írja meg nekem priviben hogy érte el a dolgot. Aki meg csak ízetlenkedni akar meg oltogatni az kíméljen. KÖSZÖNÖM.

2014. dec. 26. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárólag csak akkor működhet ha valamilyen szinten ő is nyit efelé a világ felé azaz minimum bi hajlam,de még akkor sem biztos ,h bejössz neki.
2014. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ebből ku_rva nagy égés lesz! Te leszel az év bu_zija!
2014. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
a fizika tanár úr év végén majdnem meghúzott fizikából de átcsusszantam :D
2014. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Kamu kérdés... Normális ember ilyet nem csinál...
2014. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt ugye tudod hogy mint én hetero is hozzáértem már biztos haverhez olyan értelemben részegen, DE NEM azért mert bejön.


Olyan pofont sóznék le hogy fél arcod belilulna ha bepróbálkoznál, én legalábbis biztosan. De szerintem minden hetero, ha nem biszexuális a lelke mélyén.

2014. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"légyszike"

korod? 12? Akkor ne buuzulj fiam!

2014. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2014. dec. 26. 23:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínűtlen, hogy bármi esélyed is lehet nála. Az esetek 99,9%ában ezek a fiúk baromira heterok, ha jóban vagytok és rányomulsz, baromira utálni fog, gyűlölni és talán meg undorodni is

Sajnálom

2014. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! A hozzád hasonló értetlen buzeránsok miatt ítélnek el minket rendes melegeket. Nagyon jól tudod, hogy hetero, akkor miért rondítaná bele az életébe? Próbálkozz a hozzád hasonló orientáltságú férfiaknál, ne a heteroknál. 23f
2014. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csinálnám veled írd meg hol laksz és odamegyek utána csinálhatjuk
2014. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!