Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már valakivel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Előfordult már valakivel az ilyen?

Figyelt kérdés
Elég érdekes sztori...Ma edzés után haverommal mentünk tusolni, nem volt bent senki, ketten voltunk bent, beszélgettünk valamiről, amiről mindkettőnknek más véleménye volt, és elkezdtük húzni egymást hogy nekem van igazam bla bla bla.. elkezdtünk verekedni, a zuhany alatt és éreztem a farkát , és azt is hogy felállt neki, én hetero vagyok, nem tudom mit kezdek ezzel a helyzettel ?

2015. jan. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Homik vagytok.
2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hetero vagy, benne meg lehet meleg vagy biszexuális hajlam. Valószínűleg ösztönös reakció volt nála, ez nem olyan, mintha kikezdett volna veled, nem nyomult rád és nem próbálkozott be.


Ha undorodsz a melegektől, kerülheted, de ettől még ugyanaz az ember maradt, nem ártott neked.

2015. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta ember vagyok aki akárkit is elítél a mássága miatt, mivel jó barátok vagyunk, meglepődtem és ez fordult meg a fejembe a történtek után.Gond nem lenne vele ha meleg/biszex lenne. Esetleg annyi hogy miért nem monda el :)
2015. jan. 12. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak felizgatta magát a verekedés hevében :D
2015. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hű de izgi :) én meleg vagyok és imádtam volna ha velem van egy ilyen szitu :D
2015. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ftf1983 ***** válasza:
Ha minden pasi bi vagy meleg lenne, akinek feláll a farka zuhanyzóban vagy hasonló helyzetben, amit leírtál mennyivel jobb lenne a világ :D
2015. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kamu? hozzád ér az álló farkával és meg sem kérded, hogy miért? és utána mi volt? mindjárt jöttél gyakorira?
2015. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni.

Ha akarjátok, ki kell beszélni, de nem az a fontos. A barátság a lényeg. A többi úgy is kiderül idővel. Ne taszítsd el magadtól.

2015. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!