Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszex vagyok? 14 évesen első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? 14 évesen első csókomat a legjobb barátomtól kaptam, mert kikönyörögtem, de utána csajozni kezdtem, és normális, hetero életet élek. Azonban most szakítottam életem nagy szerelmével, és minden megingott bennem.

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy 4. ben kerűltem abba az általános iskolába, és akkor figyeltem fel arra a fiúra. vonzott az illata, a mozdultai, minden. akkoriban ezt nem szexuális dologként éltem meg, de tudtam hogy azonnal barátságot kell kötnöm vele. így is lett. 7. ben kezdtem el érezni, hogy annyira megcsókolnám, mert olyan szép, olyan aranyosnak láttam... végül hosszas kérlelés után 8. ban megengedte egyszer. neki is tetszett a dolog, de utána soha többé nem beszéltünk róla. aztán normális hetero életet kezdtem élni, lányok után futottam, és 16 évesen ismertem meg azt a lényt, akivel majdnem 5!!! évig együtt voltunk. most nagyon magam alatt vagyok. már mindenből elegem van, ás van egy 18 éves barátom aki bevallotta hogy biszex, és sokat beszélgetem vele. szerinte biszex vagyok. és megmondom őszintén ő egy nagyon aranyos fiú szintén. azonban nekem a férfias férfiak, a szőr nem tetszik.nagyon taszít. ő neki lányos az arca borzalmasan, és a haja is egyenes, puha. nem tudom, lehet csak össze zavarodtam a szakítás miatt?


21f



2015. jan. 22. 16:07
 1/3 kovpet ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az vagy. De miért kell beskatulyázni az embernek magát? Ha bejön és te is neki, akkor mi tart vissza? Nem ártotok ezzel senkinek, ha neked sincs senkid és neki sem...
2015. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ez egy fellángolás féle,mivel 8.-ig kondicionáltad magad a biség felé,most ujjra egyedűl ez (is) előtérbekerült. és ha tetszik és ő is nyitottrá akkor probáldki vele,utána új irány fog előtted nyillni ami vagy a folytatás vagy a nem folytatás útja lesz.
2015. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
csak a farkát is szopnod kéne , az nem baj?
2015. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!