Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális, hogy többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy többet akarok a legjobb barátnőmtől, mint barátság?

Figyelt kérdés

Gondolok itt csókra...

L



2013. nov. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha annak érzed hogy normális akkor igen, de ha érzel benne valami betegest, akkor nem... nyilván van benned egy kis bisex hajlam
2013. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyenre vágysz akkor lehet biszex vagy leszbikus vagy, de ettől még normális ember vagy.
2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez zsákutca szerintem. Nem akarlak elszomorítani de ha nagyon akarod akkor legyen normális.

Hogyan jutottál erre az elhatározásra? Csak kíváncsiság?

2013. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vonzódom hozzá valamilyen szinten :/
2013. nov. 23. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadban kell eldöntened és lerendezned. Tisztázni magadban, hogy mit is érzel valójában és mérlegelned, hogy mit is szeretnél. Ha valóban ezt akarod és biztos vagy az érzéseidben és magadban akkor szépen beszélj erről a barátnőddel, ne kertelj légy őszinte és várd a válaszát az ő álláspontjával kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy meg fogod kapni a kérdésedre a válaszát, hogy alakulhat e tovább ez a dolog, miként és hogyan, vagy megáll egy bizonyos ponton. Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!