Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero pasik miért akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik miért akartok úgy szexelni mint a buzzik? Análisan?

Figyelt kérdés
ha ennyire anális mániásak vagytok akkor miért nem egy másik pasit kűrtok seggbe?

2015. máj. 8. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
te idióta, teljesen más egy igényes nöi segglyuk mint a te kis homokos szörös szarcsimbokos gusztustalan segged , hogy tudsz ilyet kérdezni te marha :D?
2015. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
49%

Mert pont attól heterok,hogy ez nem vonza őket,sőt taszítja is?

Nem csak luk-luk,a keret is számít.

2015. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Én is hetero vagyok, a melegektől rosszul vagyok.


Mégis izgat az anális szex téma, sőt, ha egy nő vállalja, hogy prosztatamasszázst csinál nekem, akkor én még azt is kipróbálnám. (Állítólag sokkal intenzívebb és nagyobb orgazmust élhet át a pasi ezáltal.)

Viszont mindkét esetben csakis kizárólag nő jöhet szóba partnerként. Ebből nem engedek! S utóbbinál alap a komoly kapcsolat, és a rendíthetetlen bizalom.


Amúgy meg ha ennyire így kellene felfogni, akkor az összes pasi, akit már vizsgált meg urológus (függetlenül a nemétől), akkor azok a pasik mind melegek onnantól, mert már nem csak kijárat a hátsó rész? o.O


Embertelen már ez a mai előítéletes gondolkodás. Szégyen!

2015. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szexelek análisan, de szerinted a kettő ugyanaz? Ennyi erővel akkor egy csávó is leszophatna..
2015. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
hogy te mekkora retardált vagy.... csak nem talán valaki seggbedurrantott?
2015. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

attól, hogy a kérdező barátja homár, még nem minden fiú akar szaros segglukba dugni


például én egészséges skinhead hetero vagyok és eszembe se jutna seggbe rakni egy csajt, undorító és fertőzésveszélyes

2015. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
#6 részvétem, h te mindig szaros női seggekkel találkozol..... gyászos lehet.
2015. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Azért, amiért lányokkal csókolózom, míg fiúkkal nem. Pedig a szájak nagyjából ugyanolyanok.
2015. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 acelsziv ***** válasza:
81%
6: skinheadként már nem lehetsz egészséges hisz ti közismerten kancigányok seggét tologatjátok :D
2015. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Baseball ütővel. De inkább a szájbabaszást csipázzuk.
2015. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!