Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero pasik miért akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero pasik miért akartok úgy szexelni mint a buzzik? Análisan?

Figyelt kérdés
ha ennyire anális mániásak vagytok akkor miért nem egy másik pasit kűrtok seggbe?

2015. máj. 8. 09:40
1 2 3
 11/21 Joe.38 ***** válasza:
Mièrt? Mert a szex élvezet. De nem akarunk gyerektartást fizetni. Egy nő nő minden ízében. Hetero ezt kedveli. Sajat neméhez nem vonzódik se csók se szex se orál se semmilyen formaban. Miért mert nem kell a.pasinak a pasi. Ha kellene akkor bu..zi lenne. De nem az. Ennyi. Ló se , kutya se pasi se izgat. Csak nő az ami tetszik. Ennyi.
2015. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Azt írják, mert a női segg az vonzóbb... a legtöbb buzzi is borotválja a seggét, sőt azoknak formás is szokott lenni. :D Ha csak emiatt nem akarjátok férfiakkal, hát...

Ennyit rólatok.

És az, hogy valaki urológusnál járt... te idióta, mióta szexuális közösülés egy orvosi vizsgálat?

Akkor a barátnőd megcsal, ha nőgyógyásznál jár?

Ostoba vagy egy kissé.


Azért akarják kedves Kérdező análisan csinálni, mert ez a divat. MErt alázni akarják a nőt. Észreveheted: ha nincs kedved a szex valamilyen formájához, akkor a pasik dobnak. Valamiért érzelmekre csak 40 év fölött képesek. Én csináltam az anált egy volt barátom kedvéért. Megalázónak tartottam. Aztán kiderült, hogy míg nem engedtem neki, más nőkkel csinálta análisan. Ilyen embernek minek rendeljem alá magam? Aki nem engem, hanem az anális szexet akarja? Azonnal kidobtam, még sok év után is zaklat, hogy miért dobtam és hogy fogadjam vissza. :D

Szerencsére lemondtam a férfiakról és inkább nőkkel vagyok. Ott nem csak nekem kell a másikra figyelnem, hanem én is tiszteletben vagyok tartva (elnézést a szenvedő szerkezetért.)

2015. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Elmeszte te a piiocsaba kedves utolso, az ilyen lelki toprongy fapinak ne adjanak tanacsot senkineK.valasz normalis csavot magadnak es ne a tobbiekrol alkoss velemenyt. a hulladek emberek a hulladekot vonzak


. sirj mashol

2015. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Divat? Már a középkorban is ugyanennyire elterjedt volt...
2015. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Olvassatok erről a dologról a rómaikról.

Mindenki mindenkivel! De még a jószágot sem kímélték!

Persze mindenki nemibajos lett előbb-utóbb.

Ezért van most ez a k...a nagy istenhit!

2015. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a szopásért rajongó férfiak sem azt akarják, hogy egy másik férfi szopja le őket.
2015. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

válaszaitokat összegezve:

1. szűkebb, másabb

2 uralkodás, alázás miatt

3. változatosság kedvéért, fetish

2015. máj. 10. 14:39
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Vicces látni hogy a sok se ggfej hogy próbálja elmagyarázni hogy ő éppen mit tart heteronak és lepontozzák egymást kész színház komolyan ahogy mindenki megpróbál saját kis klikket építeni: Én hetero vagyok mert baszok seggbe csajokat, Nem mer én vagyok hetero és baszok seggbe csajokat.:D
2015. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én meleg vagyok és egyáltalán nem koszos és szőrös a seggem. Hát ez kész.

Én csináltam már női fenékbe, nem jött be annyira ellentétbe a szép férfiakéval.

És azért csinálják nővel, mert nekik az jön be, ez attól még nem buzzis, kérdező ne legyél már ennyire sötét...

2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 manly ***** válasza:
Mert a női fenék vonz, nem az azono. neműé.
2022. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!