Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el hogy a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a srác ne csak lefektetni akarjon, hanem párkapcsolatot? 20/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem akar barátnőt, nem tudod rákényszeríteni, hogy akarjon... és minden ilyen irányban befektetett erőfeszítésed 99%-os valószínűséggel teljesen felesleges - főleg, ha szólt előre, hogy nem akar összejönni.
2015. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne egy partyface-el gyere össze. Másodszor pedig sehogy sem tudd kiküszöbölni, mert a világ összes kamuját be lehet adagolni egy nőnek, ha csak megfektetni akarják.
2015. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne egy "party"-zó helyen ismerkedj, hanem például egy könyvtárban, színházban, kiállításon, múzeumban, stb! :)
2015. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ki a franc szólít le az utcán idegeneket?Hogy ismerkedjen az ember muzeumban színházba oda nem egyedüljárnak az emberek!


képtelenség ismerkedni manapság vagy a vén taták vagy olyanok találnak be akik túl fiatalok vagy csak dugni akarnak.. szar ügy..

2015. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a fiúk a lányok tekintetében dugás tekintetében csak lejjebb viszik a lécet. Remélem értesz. Szóval ha csak meg akar dugni, akkor nem annyira jössz be neki, soha a büdös... kkk... életbe nem fog veled összejönni.

Magamból indultam ki, és ezzel minden srác így van szerintem :D Dugni megdugnám azt is aki nem annyira jön be, de járni olyannal, aki nem annyira jön be... soha...


25 éves helyes srác vagyok, hallgass rám. Hagyd a francba a csávót, ha neked nem megfelelő a csak szex esetleg ilyen barátság extrákkal kapcsolat. Ha úgy érzed, hogy bele tudsz zúgni akkor egyből IGNORÁLD azonnal! soha többé ne beszélj vele, vagy ha nem megoldható ez, akkor ne beszél vele soha többé flörtös dolgokról.. szexről ilyesmiről. légy hideg és távolságtartó, különbden lehazudja rólad a bugyit és bömbölni fogsz


ne mondd ,hogy nem szóltam ;)

hajrá. Ja és ha nem őszinte, tehát nem mondja meg őszintén neked, hogy csak dugni akar akkor görény is, nyugodtan ródd fel neki, legalább fejlődik a személyisége


nincsmit

2015. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. azért előtte vezesd rá, hogy akar-e járni :D ;) mert lehet ,hogy csak nem derült ki ez számodra, hogy járni akar. Nyugodtan kérdezz rá kerek perec. Ha ezzel elüldözöd, akkor amúgy is egy nyámnyila töketlen p€cs, akivel csak megszívnád
2015. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam az lenne a cél, hogy lefekteseselek első körben.

Azután lehet, hogy vállalkoznék többre is, de ez nem biztos.

25f

2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is lefektetnélek :))


37F

2022. júl. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!