Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, az anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, az anális szex lehet természetes fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés
érdekelne sokak véleménye

2015. máj. 16. 19:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok prűd, de nem cserélném fel azt hogy néha anál, annál többször hüvelyi behatolás, az ellenkezőjére. Nem is lenne valami egészséges, mert azt a lyukat nem kimondottan erre a célra használjuk.
2015. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
szerinted nem. mert igy alakítottáka gondolkodásod és eza "norma". De ha nem lenne se gumi se gyógyszer akkor hogy csinálnád?
2015. máj. 16. 19:43
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem lenne se gumi se óvszer akkor megszakítással. Tudom ennek van kockázata( habár én 5 évig így szeretkeztem és nem estem teherbe), de akkor sem iktatnám ki a hüvelyi behatolást.Az anállal sincs bajom, szoktuk is csinálni, de azért napi 2x csak ott inkább nem.
2015. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
*se gumi, se tabi
2015. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm 20 éve análozik ésa feleségének semmi baja. szóval az hogy kitágul meg ilyenek az hülyeség.
2015. máj. 16. 19:51
 6/31 anonim ***** válasza:

Tescos szatyor. Viccet félretéve minek azon gondolkozni, hogy mi lenne ha nem lenne gumi? Miért is jut egyáltalán valakinek is eszébe?

Megszakítást én pl nem tudnám elviselni.

2015. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
viccet félre téve, neked ez még komolyan nem jutott eszedbe? hogyan élnél atermészetben? néznél ki mint majoma fejéből hogy őő mosta akkor hova dugjam?
2015. máj. 16. 20:03
 8/31 A kérdező kommentje:

szerintem az emberi szexualitás nem arra van tervezve hogy gumit meg tabit használjuk. nem természetes.

de ez csak az én véleményem. (nem gyereknemzés a cél)

2015. máj. 16. 20:05
 9/31 anonim ***** válasza:

Akkor már miért nem inkább az orális szex? Azt még élvezném is. Persze ha az nem cél...

60/N

2015. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ha a természetben lennénk, akkor nem élnénk ilyen sokáig, mert a betegségek, ragadozók hamarabb megölnének minket, mint azt a természet elrendelte, szóval innentől kezdve nem kéne aggódni a túlszaporodás miatt...
2015. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!