Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szól - elméleti síkon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól - elméleti síkon - számítana ez?

Figyelt kérdés

Szóval van egy szexuálisan tapasztalatlan férfi, a húszas évei közepén, aki a korábbi életvitele miatt nem keresett párt, egyedül volt. De most szeretne találni. Az Ő korában már inkább "ciki", ha tapasztalatlan, a legtöbb ember szemében.

Tegyük fel, hogy sokat tud a témáról, tehát nem szexuális analfabéta, csak tapasztalatlan. Viszont nem önző és odafigyel a párjára. Amikor oda jutnak, nem bírja sokáig és ez baj is lenne, ha az a fajta férfi lenne, aki egylövetű és kész vége, nem tudja folytatni az első menet után.

Ha viszont ugyan úgy tudja folytatni, esetleg nagyon rövid regenerálódási idő kéne csak, akkor az negatívumként számítana egy tapasztaltabb nőnél? Tehát nem az lenne, hogy utána abba is marad az egész móka és ő végzett, megy pihenni. Továbbá tegyük fel, hogy a partnerére is odafigyel az illető, tehát nem csak bénázik.


Teljesen elméleti jellegű, mert állandóan hallom, hogy sok nő sosem állna össze tapasztalatlan férfival, főleg ha elmúlt már X éves. "Neki már tapasztalt férfi kell, aki tudja mi kell neki."



2015. máj. 16. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, alkalmi partnert szeretnél, akivel az számít, hogy minél többször, minél hosszabban, mert úgysem látjátok egymást, vagy egy olyan lányt, akit szerethetsz is. Akivel összecsiszolódhattok?

Barátom tapasztalt, "mégis" rövid ideig bírja, és egy nap egy menet. Én többször kívánnám, mégis elfogadom, hogy ő ilyen. Nem csak szexből áll az élet, ez tény, szóval egyébként is jó dolgokkal töltjük a közös szabadidőnket.

Ezzel azt akartam mondani, hogy aki érdemes rá, és passzoltok lélekben, az el tudja simítani az esetleges különbözőségeket igény téren.

Szerintem amit a legtöbb lány megkövetel még egyéjszakás szinten is, hogy a másik figyeljen rá, el tudjon merülni vele, el tudja magát engedni vele. Ha ez a jó érzet a behatolásig(se) tart, akkor ez van. Kapcsolatnál úgysem számít, mert lehet gyakorolni, egyéjszakásnál meg a csajnak lesz mit mesélni a barátnőknek. Neked meg tapasztalatod lett. :D

2015. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szerethető és odaadó a pasi,akkor teljesen oké lenne nekem.
2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda, de egy éjszakásról hallani sem akarnék! Csak komoly...
2015. máj. 16. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem számítana.
2015. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na látod. Akkor majd összeértek kettecskén. Hidd el, hogy a figyelmesség számít. A szex tipikusan olyan dolog, ami ösztönből megy, de hogy jó legyen, ahhoz kell a tudatosság is valamilyen szinten meg jó sok gyakorlás. És ez nem olyan kínszenvedés, mint mikor integrálni tanulsz... :D
2015. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!