Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elméleti kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés?

Figyelt kérdés

Mivel én fogamzásgátló tablettát szedek már elég régóta, ezért ez annyira reflex-szerűvé vált számomra, hogy napi 5ször leellenőrzöm, az aznapi bogyót bevettem-e, szinte, mint mikor 3szor visszaszalad az ember megnézni, bezárta-e a kaput.

Na mármost, a kérdésem a következő lenne: ha véletlenül reggel nem veszem be a tablettát (de előzőleg rendesen szedtem), délután találkozom a barátommal, megtörténik, aminek történnie kell, és miután hazaérek, még azon a bizonyos 12 órán belül általános paranoiámnak hála "időben" észreveszem a kimaradást, akkor védve vagyok, vagy veszélyben?



2013. febr. 20. 00:02
 1/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Védve vagy, ne aggódj.
2013. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt minek kell megkérdezni? Világosan le van írva a betegtájékozatóban...
2013. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban annyi van leírva, hogy nincs gond, ha a kimaradt szemet 12 órán belül beveszem, különben meg kell várni a következő vérzést, és újrakezdeni az egészet. Arról nem szól a fáma, hogy mi történik, ha közben valaki belém élvez. És mint mondtam, csak elméleti kérdés, kíváncsiságból, a nap végi fáradt villamosozás közben felmerülő gondolatok.
2013. febr. 20. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh de az tök mind1 h közben beléd élveznek :DDD akkor is ugyan az a duma él rá.
2013. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 órán belül beveszed semmi baj nincs Csak a 12 órából nem csússz ki :D

Egyébként nem para én is mindig le ellenőrzöm egy párszor :)

2013. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!