Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Taszít a barátnőm puncija,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszít a barátnőm puncija, szakítsak vele emiatt, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt először és nem igazán tudok megbarátkozni a puncijával. Hatalmas csiklója van, meg a kisajkai is nagyok, húsosak. Meglepődtem és kicsit el is ment a kedvem a szextől. Ráadásul ki kellett volna nyalnom (előtte ő is izgatott szájjal), de képtelen voltam rá. Miközben meg dugtam arra kellett figyelnem nehogy odanézzek, mert nem is akartam látni. Most szemét vagyok ha emiatt szakítok? Jobb ha nem mondom el neki miért, igaz? Nem tudom mi mást tehetnék mint hogy elhagyom.

2015. máj. 16. 22:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ez elég durva :o
2015. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

ezekre hasonlít a leginkább:

[link]

[link]

2015. máj. 16. 23:38
 23/40 anonim ***** válasza:

A szteroidos nyomorékoknál voltak elég durvák !

Ez a kettő még nem is annyira !

2015. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 electroman75 ***** válasza:
23%
Gondolom annyi gerinc már nincs benned hogy a szemébe mond az igazi okot amiért szakítanál vele.
2015. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
De a szemébe mondanám, csak mondjuk ezzel lehet ártanék neki nem gondolod? Nem akarom elvenni egy életre az önbizalmát, hogy aztán majd le se merjen többet vetkőzni férfi előtt.
2015. máj. 17. 03:32
 26/40 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki, a lányok némely esetben lelkileg sérülékenyebbek. Az is lehet pszijátrián kötne ki, azt meg te sem akarnád.


A csaj külsőre menyire tetszik? 10-es skálán hányas kategória? - csak azért kérdezem mert a baráti társaságomba van egy csaj akinek nagy van, de olyan bombázó hogy Ördög Nóra semmi hozzá képest. Engem kuvára nem érdekelne milyen egy csajnak. Ez kb. oylan hogy egy lány nem lenne együtt egy kisfarkú csávóval.


Szóval ha külsőre bejön és jó társaság, egyszóval az agya(belső) is a helyén van akkor szerintem ne szakíts.

2015. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%

Valszeg leleszek pontozva de...

Nem tünik fel nektek hogy ez a srác egy egoista majoom??-.- "kedves voltam ennek ellenére és megd@gtam" vagy valami ilyesmi szövege volt..jaj de kedves vagy..hogy oda ne rohanjunk hogy milyen rendes emberek vannak :o meg ne merd monddani a csajnak hogy mi nem tetszik rajta te idiota mert lehet egy életre gátlásai lesznek ez miatt..pedig lehet valakinek pont ez tetszik..

2015. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy kedves voltál, mert megd*gtad'? Egy egoista majom vagy az a fő probléma. Az ilyen emberek mint te megérdemelnék, hogy egyszer egy csaj azért szakítson velük, mert nem felel meg a pénisz mérete/kinézete. Igen szakíts vele, jobbat érdemel nálad és talán ne hitesd el vele, hogy szarul néz ki, csak mert neked nem az tetszik.
2015. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
fúj
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Az előző kommentemben pont azt írtam hogy nem akarok neki ártani, hogy gondja legyen később a pasikkal, ezért nem mondanám el. Jó hogy észre vettétek. És a szexet is azért nyomtam végig vele, hogy ne hozzam kellemetlen helyzetbe. Milyen lett volna már hogy miután leszopott én közlöm vele hogy akkor léptem is haza? Szóval igenis rendes voltam, mert rá gondoltam hogy ne bántsam meg.

10-es skálán külsőleg úgy egy 8-as. Hát belsőleg az egy más téma, eszesnek nem mondanám azért.

2015. máj. 17. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!