Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal ha szeretem, de ő nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele szakítani,de nem tudom elengedni. Egész nap sírok, írtó dühös vagyok rá. Kb. másfél hete nem találkoztunk, de állítólag szeret, csak nincs ideje találkozni velem. Én ezt már nem hiszem el neki, kértem hogy jöjjön el hozzám egy órára, de arra se méltó. Hogy legyek erős és dobjam ki?

20/L


2015. máj. 11. 20:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Hat vagy mond meg neki hogy ezt igy nem birod tovabb vagy legyel olyan vele amilyen o veled es remelhetoleg eszre veszi magat. De szerintem varj meg egy picit
2015. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold át,vajon neked mennyire éri meg dagadtra sírni a szemeidet heteken és hónapokon keresztül,míg ő ezt pont telibe szarja.Aztán majd nehezen és lassan ugyan,de rájössz,hogy ti nem egy filmet néztek.Ergo arra nem méltó,hogy egy könnycsepp kigördüljön a szemedből miatta,mivelhogy nem érdekled,és még gerinctelen alak is.
2015. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ne sírj ezért egész nap, valóban nem éri meg! Légy erős és gondolj arra hogy nem egy ilyen párkapcsolatban szeretnél lenni amiben nem vagy boldog . Hisz az hogy nincs ideje nem igaz, ha szeretne akkor szakítana rád időt így vagy úgy hidd el!Miután szakítottál vele idővel jobb lesz, járj el a barátaiddal szórakozni,sportolni stb.. ÉS majd rájössz hogy okkal történt hogy nem jött össze ez a kapcsolat mert valaki más vár rád.
2015. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!