Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számíthatok, ha közlöm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha közlöm a lánnyal, hogy nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régóta ismerkedem és magasabb szintre akarja emelni a kapcsolatot. Nem vagyunk már kicsik, én 19 vagyok, ő pedig 18. De én nem akarok nemi életet élni, ő pedig már az előző kapcsolataiban élt s nem tudom, hogy fog erre reagálni, elveszteni meg nem akarom.

2015. máj. 17. 10:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy felfogni mint edzést az életre, mint egy kihívást. Az élet nem habostorta, lesznek sokkal rondább dolgok is az életedben mint hogy egy 18 évces csajjal kell szexelned. Hozzá kell szoknod a kihívásokhoz. Hajrá :)
2015. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A lánnyal szakíts, majd keress fel egy pszichológust. Vagy ha fontos a csaj, akkor maradj vele és úgy keress fel egy pszichológust.


Értékes kapcsolatoktól fosztod meg magad a hülyeségeid miatt.

2015. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy mosakodott,attól még ott járt a fiú testnedve és bakker,rosszúl vagyok. :S Igen, lehet aszex vagyok,mert nem vágyom a szexre, ha lenne egy érintetlen szűz lány barátnőm, akkor is max csak azért bújnék vele ágyba, mert ő szeretné. Vagy megkérem egyik haverom, feküdjön le vele ő,hogy a csaj vágyait kielégítse.
2015. máj. 17. 11:06
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverod fekszik le vele akkor megint már nem érintetlen és tőle is undorodni fogsz o.O
2015. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked barátnő, amíg így érzel. Ha meg nem is hiányzik, akkor inkább éld le egyedül az életedet, keress olyan elfoglaltságokat, amik boldoggá tesznek, sport, hobbi, munka, de ne tegyél boldogtalanná mást!
2015. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, ahogy érzel, és szeretnél normális párkapcsolatot, akkor szerintem is érdemes lenne pszichológust felkeresnek, ha nem zavar, és úgy érzed, hogy teljes életet tudsz élni párkapcsolat és szex nélkül, akkor azzal sincsen semmi gond, ha kapcsolatra vágysz, de szexre nem, akkor találhatsz aszexuális társat magadnak.


Egy dolgot nem kéne tenned: nem kéne mások érzéseivel játszanod, nem kéne mást hülyítened és úgy ismerkedned, hogy eleve tudod, hogy nem vágysz arra, és később sem fogsz arra vágyni, amire a másik előbb-utóbb igen.

2015. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem szex kapcsolatra tökéletes lesz. Én is ha barátnőt keresek szűz lányok előnyben. Nem szeretek "második" lenni:D De persze nem zavar ha már volt mással csak jobb ha tiéd a szüzessége. De szex kapcsolatra, pár alkalomra bármi jó.
2015. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#17, az Isten mentsen meg tőled minden szűz lányt!
2015. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18. van barátnőm és ő is szűz volt. Jól megvagyunk 2 éve köszönjük:) de nem vagyok 25-30 as éveim közepén, hogy ne találjak szűz lányt:)
2015. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem pár alkalomra volt jó...
2015. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!