Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyton kanos másik szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton kanos másik szerint jó pasi vagyok a nők miért nem állnak velem szóba?

Figyelt kérdés

Pedig se csúnya, se bunkó, se fogyi nem vagyok. Haverom csúnya, büdös, erőszakos, akaratos és mégis nyomulnak ra fiatal helyes lányok... Tőlem meg idosebbek is penzt kernenek pl szexert...

Bpn lakok szal itteniek írjanak!


2015. máj. 17. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél te is csúnya, büdös, akaratos és rád is nyomulni fognak!
2015. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Stílusos vagy? Mert az se mindegy...és ki szerint vagy jópasi?:) mármint ki mondta ezt neked?
2015. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
stílusos? hahaha nem kel lstílus, csak legyél férfi, nehogy elkezdj rózsaszín pólót hordani, hogy te is trendi legyél
2015. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Stílusost nem úgy értettem xD neked kellene olyan aki szakadt,csöves cuccokban jár...vagy olyanban ami nem is illik hozzá?
2015. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Stílusos, vicces vagyok, sokak szerint jó kinézetű.

Persze nem berki féle kigyúrt izomagyu menő csávó

2015. máj. 17. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
És akik szerint helyes vagy azok nem tetszenek neked?
2015. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Persze nem berki féle kigyúrt izomagyu menő csávó"

:DD Van olyan normális nő, akinek az az "ember" bejön. Szerintem inkább örülj neki, hogy nincs olyan steroidoktól felfújt tested.


Na én azt a csajt is megnézném közelebbről, akinek a büdös, bunkó haverod tetszik. :D Bocsi, én lány vagyok, de igénytelennel nem állnék szóba párkapcsolati téren.


Nem tudom mi lehet veled a baj, de olyan nincs, hogy teljesen normális vagy és mégsem kellesz a nőknek. Erre akkor jöttem rá, amikor az egyik magát normálisnak tartó ismerősöm, akinek volt egy csomó hibája panaszkodott ezen. (persze, hibája mindenkinek van, csak nem mind1 milyen jellegű, súlyosságú) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy úgyis a környezetünk tud minket "megítélni", hogy milyenek is vagyunk valójában.

2015. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát lehet az a gond, hogy 'folyton kanos' .. ha ez látszik rajtad, az azért nem olyan szimpi.
2015. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!