Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes szexkapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés

Az alapfeltételek adottak hozzá. Magabiztos vagyok, a kisugárzásom és a szövegem sem szokták szidni :) A külsőm átlag feletti, az anyagi mozgásterem is. A fővárosban lakom és a húszas éveim második felében járok.


Nyilván nem csak ez érdekel, de eléggé szexcentrikus vagyok és amíg keresem az igazit addig is élvezem az életem. Azt sem zárom ki, hogy pont így találom meg.


Ti milyen csatornákat, módokat ajánlotok? Per pillanat mindenre nyitott vagyok, ahol én is jól érzem magam (diszkó kilőve).


(Férfi vagyok.)



2015. máj. 17. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A magabiztossághoz már csak egy kis kreativitást kéne raknod, és a problémád megoldva.
2015. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel már konkrét dolgot is adhatsz, amivel közelebb viszel a megoldáshoz :)


Kaptam már privátban egy kérdést, hogy csak ebben gondolkodom-e... nyilván nem. Ha szembejön életem nője a következő sarkon, akkor nem fogok habozni a dolgon, de ez nem valószínű :)


Ha meg valakit érdekel képet privátban szívesen küldök, semmi titkos nincs a kilétemben.

2015. máj. 17. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a nagyon fiatal csajokat keresed, hanem 25-35 körüliek is szóba jöhetnek, akkor a latin táncos bulikat ajánlom. Az események Facebook adatlapjain itt azt is látod, hogy milyen csajok járnak ide: [link]


Mondjuk ezeken akkor tudsz magabiztos lenni, ha már pár hónapja jársz tánciskolába (salsa, bachata). Sok ilyen bulit tánciskolák szerveznek, akik wellness hétvégéket, nyaralásokat, síeléseket is szerveznek. Facebookon is fontos hogy jelen légy, ott szervezik az eseményeket, zárt csoportokat, csajok is onnan látják, hogy ki vagy, nem árt ha a profilodból látszik, hogy siker életet élsz.


Az átlagánál kulturáltabb csajok vannak itt, akik nyitottan ismerkednek, de elég magasra teszik a lécet.

Ha táncban jól mozogsz, szimpatikus vagy akkor ágyig könnyen eljutsz sokkal, de ha ott béna vagy, akkor kíméletlenül dobnak.

2015. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon szuper ötlet :)


Igazából hobbiból évekkel ezelőtt salsáztam, komoly szintre sosem jutottam el, de szerettem. Végül állandó partner és idő hiányában abbahagytam, lehet fel kéne eleveníteni.


A profilomból látszik, hogy sikeres életet élek, ezzel nem lesz gond.


Az ágyra meg még sosem volt panasz, inkább fordítva szokott sokszor lenni, hogy ha valakivel lefekszem akkor többet akar. Néha csak több menetet, de legtöbbször jobban kötődik mint várta... persze ez gond lehet, ha épp nekem nem ő az igazi. A szexkapcsolatok igazi rákfenéje :)


Jöhetnek még ötletek - köszönöm előre is!

2015. máj. 17. 23:02
 5/19 anonim ***** válasza:
Jövő héten ezek lesznek a legjobb bulik, igazi nyári hangulattal. Kedden Holdudvar (Margitsziget), csütörökön Remix (Nyugati mellett), szombaton Kopaszi Gát.
2015. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
67%
Ha ilyen ku*va menő vagy miért itt kérsz tanácsot ??
2015. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ahhoz egy picit gyorsan kéne felturbózni a tánctudásom, de rá állok erre a programra :) Tényleg köszönöm a tippet, bármennyire is salsáztam, ez nem ugrott be ;)


A jó az ágyban dologról az jutott még eszembe, hogy ma beszéltem az exemmel - hozzám hasonlóan épp most ő is szexet keres, de elérhetőséget nem áll módomban adni :P - azt mondta, ha fele olyan jó lesz az ágyban, mint velem, azzal simán kiegyezne. Nyilván csak túlzott, hetek óta fel sem áll a műszer :D


6-os: Mert 5 éve válaszolok itt a normálisabb kérdésekre. Gondoltam egyszer én is próbát teszek. Nyilván számítottam ilyen válaszokra is, majd két zsepi között azért valahogy csak túl teszem magam a trollokon.


Ha pedig komolyan akarom venni a felvetésed azért, amit 3-as válaszoló már tökéletesen demonstrált. Olyan ötletekért, ami nekem eszembe sem jutott még. Nem akarok egy módot sem kizárni az életemből és biztos rengeteg van, ami nem jutott eddig eszembe. Most jobb? ;)

2015. máj. 17. 23:27
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Hölgyek, urak! :)

Mielőtt vagdalkozni kezdtek, inkább beszélgessetek vel, kérjétek, hogy küldjön képet, nem fogtok csalódni.

Én megtettem, és mondtam is magamban, hogy ejha, milyen vonzó srác :)

úgyhogy csak bátran :)

2015. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, annyira kedves volt, hogy a moderátorokat is elvarázsolta és elfelejtették, hogy az oldal nem szexpartnerkereső. Hát igen, aki bevágódik náluk, annak mindent lehet. :)
2015. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as: Köszönöm :)


9-es: Nyilván egy ilyen kérdést az ember a moderátorok elvarázsolásával kezd, anélkül fölösleges is kiírni :) Jók ezek az összeesküvés elméletek, kár hogy kevés a valóságtartalmuk.


Egyébként szó sem volt arról, hogy itt keresem, a kérdés arra vonatkozik hol érdemes. Ettől még, ha valaki ír privátban itt, csak azért visszadobni nem fogom, mert "itt írt és ez nem ide való" - ennyire ne legyünk már kockák.

2015. máj. 18. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!