Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, pigment hiányom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, pigment hiányom van és a péniszemen is olyan eléggé, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, hogy mi ez nem riadna meg ,hogy valami fertőző betegség ?

2015. máj. 17. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A volt férjemnek vitiligója van mindkét kezén és az egész hátán. Egyáltalán nem zavart, sőt, én kenegettem mindig a hátát, ahol ő nem érte el.
2015. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van, olyan sok nő még nem látta, de amelyik látta, azt nem zavarta. Sőt volt olyan is, akinek kifejezetten tetszett, azt mondta, egyedien néz ki. Megriadás nem fordult elő, de persze rákérdeztek.
2015. máj. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, sőt, lehet, hogy még tetszene is :D

Ne parázz emiatt.

2015. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 10


Nem, szerintem nem ronda.

2015. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
okés, akkor köszönöm mindenkinek :D
2015. máj. 18. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!