Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a gumi nem feszül a pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gumi nem feszül a péniszemen hanem ráncosodik az baj?

Figyelt kérdés

Vastagságban átlagos a péniszem,hosszában 13,5cm.

Eddig csak felkaptam egy csomagot boltban,de kezd zavarni,vagy ez átlagos?


2014. dec. 30. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad ráncosodnia. Feszülni kell, mert könnyen lecsúszhat, esetleg kiszakadhat.

Az sem jó, ha túl szűk, feszül. Megfelelő méret kell.



Kerület cm-ben / óvszer méret


9.5 - 10 cm / 47 mm

10 - 11 cm / 49 mm

11 - 12 cm / 53-57 mm (normál méret)

12 - 13 cm / 60 mm

13 - 14 cm / 64 mm

15 - 15 cm / 69 mm

15+ / erre is jó a 69-es (tapasztalat)

2014. dec. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1: Neki szerintem kisebb átmérőjű kell 4,7 cm nagyon vastag amúgy is, átlagon felüli még hosszabb fütyi esetében is, és 13,5 cm hosszhoz szerintem max. 3,5-4 cm lehet, esetleg tudnál konkrét márkát mondani neki?
2014. dec. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: Amúgy ezeket a számokat hogy hoztad ki?

Kerület = d x 3,14 ....

Tehát 10 cm-es kerületnél az átmérő 3,18 cm...

2014. dec. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sose néztem a méreteket.


Elsőnek ajándékba kaptam egy 53-as kotont (újság mellé), felpróbáltam, és azóta azt használom. (mármint mindig újat :D ).


Viszont 5 cm a szélessége a farkamnak felül és alul is, két oldalt már kevesebb szerintem picit. talán 4. Ha leszámoljuk az összeért részeket, akkor is legrosszabb esetben 14,5-15 cm a kerületem.


És tény hogy szorít, de nem elviselhetetlen és eddig nem volt gondom vele. Lehet azért mert ultra thin.


Vagy én csinálok valamit nagyon hülyén. Vagy a te számításaid rosszak. 53mm-nek nem kéne 15 kerületen kényelmesen összepasszolnia akkor szerintem.

2014. dec. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!