Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Inkább csak amolyan érdeklődéssel fordulnék az oldal látogatóihoz. 19 éves srác vagyok. 2 hosszabb kapcsolatom volt eddig (1-1 év) és most vagyok a harmadikban.csak a 2. barátnőmmel feküdtem le,ő volt az első.A mostani barátnőm velem vesztette el. Korábban nem volt korai magömlésem,viszont mostanság egyre gyakoribb,hogy 2-3 percig se bírom,és kezd lelkileg tönkretenni.Barátnőm pátyolgat,hogy nyugodjak meg,átmeneti,mert náluk biztos félek legbelül,hogy valaki benyit (igen benyitnak kopogás nélkül,megzavarnak minket rengetegszer,és halkan is kell lenni,máshol pedig nem tudunk szeretkezni)Imádom őt,ő is engem,de kissé frusztrál a dolog,hogy ő még fel sem izgul,én már elcsöppenek.Ettől függetlenül kielégítem ahogy csak tudom,csak ugyebár nem a kezem illetve nyelvem hatására szeretne elélvezni. Valami megoldás esetleg? Kb 1-2 hónapja van ez a problémánk,és februárban volt az első,3x 1,5 órás volt :/ azért is csodálkozom,hogy egyre kevésbé bírom

2015. máj. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
az éjszaka közepén csak nem nyitnak be..próbáljátok úgy hogy nincs otthon nála senki
2015. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 datass ***** válasza:
Élvezz el a szex előtt egyszer és mikor újra készen állsz mehet a móka.
2015. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiatal hímek korai magömlése evolúciós okokra vezethető vissza, és rendszerint idővel rendbe jön. Addig helyezz nagyobb hangsúlyt az erogén zónák szakszerű ingerlésre és az előjátékra, hogy a barátnőd se maradjon kielégítetlenül.
2015. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, figyelmetlen voltam, és az utolsó mondatodat csak most láttam meg.

Így annyiban változik a véleményem, hogy komolyabban beleszerettél a lányba. Ez nem baj, csak jobban izgat a dolog. Javaslom, hogy napközben tartsd hátrahúzva a fitymádat. Így folyamatosan érik ingerek, és ezáltal valamelyest érzéketlenebbé válik a makk.

2015. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Igen szerelmes vagyok,és nagyon ragaszkodom hozzá. megpróbálok a tanács szerint eljárni :)
2015. máj. 20. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!