Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan akinek bejön nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek bejön nagyon vékony srác, és nem taszítja szexuálisan sem?

Figyelt kérdés
Szóval látszódnak a bordáim például. Idősebb vagyok, nem is ez a páwa srác féle. Sportolni is sportolok, de nekem nagyon nehéz súlyt növelnem.
2015. máj. 19. 16:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor jelenleg nagyobb problémád is van a soványságnál, oldd meg először azt.
2015. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

#20-s OLD meg,a lányokat ez nem érdekli akkor meg pláne ne akarj még csajozni,pénz nélkül nincsen értelme,mert nem tudod sehova se elvinni.

Végezz el egy jó szakmát,vagy valami mérnöki szakot,és utána ha keresel akkor mehet minden,de addig edzeni se tudsz rendesen csajozni meg pláne nem.

2015. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem csajozhatsz vékonyan (csomó vékony srác mászkál fullos nőkkel), de ha valakinek mégis a testalkata a mániája és ki akarja gyúrni magát, ahhoz viszont pénz kell (ahogyan más dolgokhoz is).
2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Én még fullos nőt mondjuk vékony sráccal nem láttam,olyat már igen,hogy elzavarta,hogy mit akar itt,majd ha férfias lesz akkor szóba áll vele.

Szép,csinos nőt mind sportos és pénzes pasikkal(akiknek nem gond a Sushi,meg elvinni teázni,kajálni és van benne ambíció).

2015. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Missi_Key ***** válasza:

sztem vonzóak a vékony srácok..csak mindig húzd ki magad. komolyan vékonyon jobban feltűnő ha görnyed, és az már taszító tud lenni. mmint az ilyen bocs h élek testartás :d egy kövéren fel se tűnik mert dudorodik elöl hátul :D nem jó értelemben...

amúgy meg irigyellek, én lány vok, de fogyni próbálok.

2015. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzóak a nagyon vékony fiúk (is). Szexuálisan sem taszítanak, sőt! :)
2015. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!