Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok/nők akiknek bejön ha egy férfi magas vékony? Vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
magasvékony.
2015. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
miért ne lennének? nekem nincs vele bajom egészen addig amég vékonyabb vagyok mint a fiú :D
2015. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nemtom bejöttem-e nekik, de a 192 centimhez 63-67 kiló között ingadozok, ennek ellenére már több kimondottan jó nőm volt tartós és rövid kapcsolatban is.
2015. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az attól is függ,hogy mennyire vagy helyes hozzá...

Ha helyes vagy,akkor bőven van esélyed,ha nem,akkor ásd el magad...ez a mai nők véleménye kb.,csak nem merik ezt mondani...

De én látom ezt,mert ezt is tapasztalom...

Mivel nem helyesnek születtem,ezért aztán még rájön az,hogy a genetikám miatt hízni nem tudok,és "magasra" is nyúltam az évek során.

Ezért aztán mivel vékony vagyok,nem is helyes,hát kész,mintha levegő lennék...

Így senkinek, egy nőnek sem kellek,pedig amúgy ápolt vagyok magamra,adok az öltözködésemre is,értelmesen lehet velem beszélgetni,kedves vagyok.

Nos egy nő sem adott még soha esélyt sem,egy randira sem,pedig tényleg udvarias,segítőkész vagyok mindenkivel szinte...

Ennyit erről...

23/F

2015. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .
2015. febr. 21. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Ja, és az arcom sem címlapra való... Viszont rengeteget voltam emberek között, emiatt úgymond megtanultam akárkivel beszélgetésbe elegyedni.
2015. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ches válasza:
Miért ne jönnétek be a lányoknak?Sok lány kimondottan szereti ha magas sovány barátjuk van.Az én barátom olyan 188 magas és 78 kg.kicsit se kövér se kigyúrt mégis odáig vagyok érte,és soha nemengedném hogy kigyurt izomagy legyen!
2015. febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!