Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ez miért van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ez miért van?

Figyelt kérdés
Szóval valamikor barátnőm, nagyon jól szop, de valamikor borzalmas, például tegnap is csomószór lefogazott, de nem ez az egyetlen alkalom. Nem tudom miért lehet hogy valamikor nagyon jól csinálja de valamikor rosszul?

2015. máj. 19. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos te sem nyalsz mindig ugyan olyan jól. Az én szexpartnerem is ilyen. Nincs ezzel nagy gond.

21/F

2015. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe, szólni neki? :D Mond meg, hogy ha rosszul csinálja. Ő nem érzi és azt gondolja, minden jó.
2015. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

detto, néha beleéli magát a lány és akkor nagyon jó, néha csak úgy csinálja, mert megkérem vagy olyan kedve van és olyankor néha bénácska.

De gondolom te sem tudsz folyton 100%ot teljesíteni

2015. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktam neki szólni, csak nem értem, hogy miért lehet, hogy valamikor egyszerűen csodás de valamikor meg kicsit bénácska:)
2015. máj. 19. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!