Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok ha egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha egy fiatal pár elmenne egy swinger partyra?

Figyelt kérdés
Egy olyan kapcsolatról beszélek ami 2 és fél éve tart és semmi baj nincs a szexuális kapcsolattal. Ti milyen szemmel néznétek ha a csajotokat más k*féli? Esetleg fordítva. Személy szerint én undorítónal tartom ezt az egész dolgot.

2015. máj. 20. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben elítélendő, én nem hiszem, hogy belemennék, de más azt csinál, amit akar. Ez csak a két félen múlik.
2015. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mint fiú inkább keresnék egy más lányt. Ha unnám a csajomat. Ha meg jó vele akkor minek a swinger...
2015. máj. 20. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Betegek, kezelésre szorulnak, ezt gondolom a párról. Itt ugye az én véleményem volt a kérdés, és ez a véleményem.

Eleve a swinger party is egy elmebeteg dolog elmebeteg embereknek.

2015. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod. Egyetertek valamilyen szinten. De ha vkinek ez tetszik...
2015. máj. 20. 23:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Es hogyan reagalnad le ha a parod fejebe venne?
2015. máj. 20. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"Es hogyan reagalnad le ha a parod fejebe venne?"


Valószínű össze se jönnék olyannal, akinek ennyire más az értékrendje. Ha mégis, nagy gondban lennék, valószínű nagy lelki szenvedések között szakítanék, mert ebből egyértelműen nem lehet jó kapcsolat, ha ilyen dolgokban ennyire máshogy gondolkodunk.


Láttam, ide is feltetted a választ, leírtam ide is, amit privátban.

2015. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek ez tetszik? Sok minden tetszik az embernek, vagy fantázia szintjén beindítja, de nem jelenti azt, hogy ki is kell próbálni. A szex egy kapcsolathoz tartozik és két emberre tartozik, másoknak semmi közük hozzá, nemhogy még bevonni őket is.

Ahogy nem mászkál az ember meztelenül az utcán, ugyanígy nem osztja meg magát szexuálisan sem akárkivel. Aki mégis, annál valami baj van.

2015. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom idezte: szerintem ebbe semmi kivetni valo nincs. Ha lenne vagy lesz egy parom akkor biztos egyszer elviszem swingerezni. Szerintem ez csak erositi a szexualis kapcsolatot. Sot.
2015. máj. 21. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!