Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretek jobban masztizn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek jobban masztizni, mint szexelni?

Figyelt kérdés
A párom nem sokat van itthon, azért heti pár alkalommal szexelünk ami jó is. Viszont nekem sokkal izgalmasabb masztizni. Nem jobb, hanem izgibb. Ő nem tud róla, mert régen elmondtaM neki hogy szoktam masztizni és lecseszett hogy ő nem jó nekem. Szóval titokba csinálom. Lassan 10 éve vegyunk együtt.
2015. máj. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom mert unod a párod
2015. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:

Például mert nem fordít a párod elég időt arra, hogy megtalálja mi okoz valóban kimerítően nagy örömet Neked, milyen pontjaidon vagy a legérzékenyebb, milyen tempót élvezel, 10 év alatt gondolom inkább a megszokás működik.

Masztizás közben pontosan tudod Neked mi a legjobb, és azonnal szabályozod is (elnyújthatod az élvezetet stb)

Felizgat, hogy "tilos".

Felizgat, hogy titokban csinálod.:)

2015. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem "tanultátok meg" egymást. Több idő, odafigyelés kell. És beszélni róla!!!
2015. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 órát van itthon, akkoris alszik :( Nem untam meg, nagyon jó vele.
2015. máj. 22. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
a maszti azert jobb mert akkor csak magadra kell figyelned
2015. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Privátokra nem fogok válaszolni.
2015. máj. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!