Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Van itt olyan, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Van itt olyan, aki a házasságig vár vele?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2015. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt nem találkoztam még ilyen lánnyal (mondjuk nem szoktam velük itt beszélgetni), de a legjobb barátnőm az apja hivatása (pap), és a vallási hovatartozása miatt nem fog házasság előtt szexelni.

Tisztelem érte.

De én tuti nem tudnék addig várni. :D

2015. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődtem. Gondolom a tizenévesek között akad elvétve néhány, de azután már annyi sem.
2015. máj. 22. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2015. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21/F
2015. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 21 éves
2015. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


Szűz létedre elég rutinos vagy. :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__6..


Hogy a kérdésre is válaszoljak, én például nem, mert nem akarok férjez menni, de szűzen meghalni sem, de ha visszagondolok, az elmúlt pár hónapban legalább négy olyan férfi által kiírt kérdést olvastam itt, akinek az volt a problémája, hogy a barátnője várni szeretne vele a házasságig vallási okokból.

2015. máj. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Itt is vagyok! És nem csak vallási okokból...
2015. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!