Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az igazi keresztény lányok,...

Az igazi keresztény lányok, akik hisznek a Biblia minden szavában, és megőrzik a szüzességüket a házasságig, hogy bírják ki pl 20 felett is szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ők szoktak önkielégíteni, vagy nekik nincs szükségük rá, mert nők? Vagy megoldják annyival, hogy a petting és az orál nem szex?

2013. febr. 1. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok vallásos, és nem akarok szűzen férjhez menni, de 20 felett vagyok és még szűz, úgyhogy válaszolok, ha nem gond. Vannak az életben sokkal fontosabb dolgok is, mint a szex. Majd eljön annak is az ideje. Engem nem úgy neveltek, hogy ezzel foglalkozzak, nem nézek tévét, ahonnan a szexuális tartalmú vackok folynak az ember fejébe, és nem olyan baráti köröm van, akiknél a szex a fő téma. Volt már pár barátom, de egyikükkel se voltunk együtt olyan hosszú ideig, hogy eljutottunk volna a szexig. Néha szoktam önkielégíteni, mert persze azért nőből vagyok, de ennyi. Nem kell azt sehogy "kibírni", nem állatok vagyunk, akik nekiállnak ott, ahol épp vannak, amikor rájuk jön a dughatnék.
2013. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nem csak keresztények válaszolhatnak.

Kíváncsi vagyok, vajon hogy értelmezed ezt, hogy "nem vagyunk állatok", mégis szoktál "néha" önkielégíteni. Hiszen ha nem vagyunk állatok, akkor kibírjuk nélküle bármeddig, nem?

És nálad csak behatolás nem történt, vagy semmilyen csóknál komolyabb esemény nem volt? Mennyi idő után bízol meg valakiben, hogy megtörténjen?

2013. febr. 1. 18:27
 3/32 anonim ***** válasza:
33%

A házasság előtti nemi életnek sok káros hatása van.Következmények:

1. ROSSZ ÉRZÉSEK. A legtöbb fiatal, aki házasságkötés előtt szexuális kapcsolatot létesített, azt mondta, hogy megbánta, amit tett.


2. BIZALMATLANSÁG. A szexuális együttlét után mindkét fél gyanakodni kezd: „Vajon még kivel feküdt le?”


3. SZAKÍTÁS. Az együttlét után nagyobb a valószínűsége, hogy a fiú szakít a barátnőjével, és mást keres magának.


4. CSALÓDOTTSÁG. Egy lány legbelül olyan valakire vágyik, aki megvédi őt, nem pedig kihasználja.

A fentiek mellett még gondold át ezt is: Sok fiú azt mondja, hogy soha nem venné feleségül azt a lányt, akivel már lefeküdt. Miért? Mert jobban szeretne egy erkölcsösebb lányt.A házasság előtti szexuális kapcsolat messze nem olyan, mint ahogy azt a tévé és a filmek bemutatják. A szórakoztatóipar varázslatosnak tünteti fel a tizenévesek közötti szexet, mintha erről szólna a valódi szerelem.



A tested sokkal értékesebb annál, hogy csak úgy odaadd valakinek. Mutasd meg, hogy elég erős vagy, és képes vagy engedelmeskedni Isten azon parancsának, hogy tartózkodj a paráznaságtól. És ha egy nap házasságot kötsz, élhetsz nemi életet. Akkor majd teljes mértékben élvezheted azt, anélkül hogy bánnád a tetted, vagy aggodalmak és bizonytalanság gyötörne, melyek gyakori velejárói a házasság előtti szexuális kapcsolatnak (Példabeszédek 7:22, 23; 1Korintusz 7:3).....Ez a keresztények nézete a házasság előőttii nemi életről! Kibirják mivel ismerik a következményket!!!

2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
0%
Én 30/F vagyok és még nem voltam senkivel,és ki tudja leszek-e valaha is,de mindegy végül is. Amikor nem bírom, akkor lefejtem a kígyó mérgét :-). Általában heti 2-3 alkalom elég nekem, de van olyan hét, hogy nem is kell. Ez legalább biztonságosabb ,mert nem kell védekezni,marad kenyérre való:-) és magamat se fertőzöm meg ha nem védekezek :-). Nincsen érzelem, ami egyben fegyver is, és ha véletlenül elsül a dolog nem kell babyszitterkedni, maximum a billentyűzetet kell kitakarítani. :-) A nő csak családalapításra való, minden mást az ember is el tud végezni magának- :-)
2013. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező.


Hogyan bírják ki?

Nem könnyű ebben a tökéletlen világban, tökéletlen emberek között akik nem támogatják Jehova és Jézus ezen elvárásait.


De a valódi szeretet a Teremtő és a Fia iránt hálára kötelez.

Ez nem is olyan nagy kérés ahhoz képest amit Jézus önként adott, hogy nekünk jó legyen.

Kibírni pedig a bibliában leírt módszerekkel lehet.


Mindig legyünk elfoglaltak a keresztény munkában, olyan emberekkel barátkozzunk akik osztoznak a hitünkben, vagy is nem élnek másként a keresztény életünket.

Így a rossz társaság nem fogja megrontani a hasznos szokásokat.

Rendszeres őszinte ima, kérés, hogy Jehova segítsen megőrizni a tisztaságunkat.

Nagy árat fizettek azért hogy élhessünk, soha nem fogjuk tudni vissza fizetni neki, ennyit igazán megtehetünk.


Persze csak akkor hogy ha értékeljük ezeket a tetteket amiket Jézus és Jehova tett értünk.


Mikor tudja valaki kifejezni a háláját ha nem úgy, hogy a kedvében jár annak aki jót tett velük.

Ha nem akkor hálátlanok vagyunk.

2013. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
5%

Szerinted mit jelent az, hogy tiszteletre méltó legyen a házas ágy.

Ha már megvolt a testi kapcsolat, akkor már nem tartottad tiszteletben sem a társadat, sem a teremtő elvárásait.

S ha nem tiszteled a Teremtőt ebben sem akkor másban meg felesleges.

Jézus azt mondta ha egyet megszegsz akkor olyan mint ha mindet megszegtél volna.


A keresztények nem alacsonyodnak le az olyan szélsőséges szexuális szokásokhoz, mint amiket írtál.

az orális szex a világi emberek életéhez tartozik.

A széles úton mindent szabad, ez itt pedig a keskeny út.


Jézus követői, hogyan is gondolnának ilyen elvetemültségre.

Ugyan hogyan lehet a házas ágya tiszta annak aki már élt szexuális életet,


(Héberek 13:4) 4 A házasság tiszteletre méltó legyen mindenkinél, és a házaságy beszennyezetlen, mert az Isten meg fogja ítélni a paráznákat és a házasságtörőket.

2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére ezek szerint nem keresztény a barátnőm...:D
2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem sok ilyen lányt ismerek, sőt! Talán egyet sem..az a gond, hogy a mai lányok nem hogy nem keresztények, de még erkölcsösek sem!
2013. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Akaraterővel.

21 évesen mentem férjhez, előtte még egy csók sem volt. Már elég ideje vagyunk házasok ahhoz, hogy kijelenthessem: helyes döntés volt.

Nem végeztem előtte önkielégítést, nem is csókolóztunk, nem is érintettük meg egymás nemi szervét még ruhán keresztül sem. Nem, mintha nem kívántunk volna, de azt ígértük, hogy betartjuk, hát be is tartottuk.

2013. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Most egy csókban mi rossz van? -.-....
2013. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!