Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha tetszik valaki, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik valaki, de kicsi a pénisze, akkor összejönnétek vele vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyképű lenni, de sokak szerint helyes vagyok, viszont csak 12 cm-el áldott meg a sors... Emiatt nem merek ismerkedni és gátlásos vagyok. :/
2015. máj. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Édeseeem ... Amikor "összejövök" valakivel, fogalmam sincs, hogy mekkora a péniszének mérete ...


De mikor odáig jutunk, hogy lefekszünk, akkor egyáltalán nem méregetem ... Nem számít.

2015. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az a 12 centi még egyáltalán nem a világvége, az is jó lehet ha tudod használni, nem tudom tudtad e de a punci átlagos mélysége 10 centi, így a te méreted simán kielégítő ;)

Persze nem akarok álszent se lenni van az a határ ami alatt nem jönnék össze a pasival, ez a határ nálam 9 centi alatt van. Bocs de egy kapcsolat legfontosabb feltétele a jó szex, ha ez nincs meg a kapcsi se fog működni ;)

2015. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

De ez legalább korrektebb kérdés mint a többi 100 meg 1000 olyan hogy mekkora az átlag pénisz. :)


Elsőnek totál igaza van amúgy, nem látnak bele a gatyeszba addig. Ez az egyik. A másik pedig hogy vannak azok a nők, akik arra mennek hogy minél nagyobb legyen, és vannak azok a nők, akiknek nem számít a dolog, mert ha nem is sikerül a péniszeddel kielégíteni, ezer más módja van, de ezzel azért már ki lehet elégíteni egy nőt, ha nem túl tág.

2015. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy kapcsolat alapja a jó szex ezért vagyok betojva, hogy esetleg nem fogja élvezni a leendő barátnőm (ha lesz egyáltalán)...
2015. máj. 23. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Márpedig ezt valahogy le kell győznöd magadban, mert addig nem is lesz amíg ilyenek miatt szorongsz.
2015. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

a vastagság fontosabb, mint a hossz. 12 centivel is lehet élvezni, bár nekem ekkorával még nem sikerült. ha a szex nem jó, számomra a kapcsolat is bukó. de ez én vagyok, vannak lányok, akiknek elég :)

20/L

2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Nyugodj meg, a brifkóméret fontosabb.
2015. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy ujjal is ki lehet őket elégíteni, márpedig ki lehet, akkor egy 12-cm-es farokkal is :)
2015. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!