Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt nagyjából tudom, hogy a...

Azt nagyjából tudom, hogy a hp-nek jobbak a paraméterei, de mégis jobban tetszik az acer. Nagyon kicsi lesz a képernyő? Mert a súly, szín, az tetszik. Nem tudok dönteni. Amúgy átlagosan használnám, nincs külön igényem.

Figyelt kérdés
[link] [link]
2015. márc. 31. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] ez lemaradt..
2015. márc. 31. 16:55
 2/8 donfetibo ***** válasza:
Mire fogod használni? Mert nem sok mindenre fogod az biztos, max netezés és online filmekre!!!☺☻
2015. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha választanom kéne ezek közül, a HP-t választanám. Mit értesz azalatt, hogy jobban tetszik? Külsőre? Mert külső alapján ne válogass gépet.
2015. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:

Helló donfetibo!


"Mire fogod használni? Mert nem sok mindenre fogod az biztos, max netezés és online filmekre!!"


Kifejtenéd nekem hogy ez miért biztos?

2015. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol használnád? Főleg otthon az íróasztalon, vagy úton sokféle helyen? Mert amellett, hogy mindkettő nagyon gyenge, tök más célokra való egy 11 és egy 15 colos laptop. Először ezt kéne eldöntened, hogy milyen méretűt szeretnél, aztán szerintem ezen az áron találni jobbat is, de ha mondjuk ehhez az Acerhez ragaszkodsz, akkor ne csak azt nézd, hogy hogyan néz ki, tényleg gondold végig, hogy van-e előnye nálad a kis kijelzőnek.
2015. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szirty :

Gondolom arra gondolt, hogy nem túl combosak ezek a gépek teljesítményben.

2015. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem erőművész, de az Acerben kifejezetten rossz CPU van. Az már inkább a netbook kategória, jobban jársz egy tablettel.
2015. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

"Szirty :

Gondolom arra gondolt, hogy nem túl combosak ezek a gépek teljesítményben."


Bizonyára. Én is sok mindent gondolok, de nem abból akarok kiindulni, inkább szeretném tudni (nem gondolni) mire gondolt.


Átlagos felhasználást írt. Ha a legújabb játék futtatása annak minősül, akkor kevés, nem vitás.

Viszont ha nem a királyságra koncentrálunk, egy atom processzoros géppel is lehet olyasmit csinálni ami sokakat meglephet.

2015. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!