Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, popsi szex után milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, popsi szex után milyen?

Figyelt kérdés

Ki szeretnénk próbálni párommal a popsi szexet és azt szeretném kérdezni, hogy utána milyen érzés van a popsitokban? Érezni szoktátok még jóval utána is hogy ott csináltátok? Vagy milyen érzés szokott még lenni utána mondjuk órákkal később?

Másik kérdésem hogy azonnal összeszűkül a popsitok vagy egy kis időnek el kell telnie hogy úgymond bezáródjon. :) Nemtudom érthető e?



2015. máj. 23. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a dolog nyugtalanitja, kerem forduljon bizalommal orvosahoz vagy gyogyszereszehez.
2015. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom leírni azt az érzést, kicsit kényelmetlen talán.

2. Igen órákkal később is érzem.

3. Később is ugyanolyan furcsa érzésem van csak sokkal enyhébben

4. Nem szűkül össze azonnal kell neki egy kis idő ;)

24N

2015. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én pasi vagyok, az érzést nem tudom leírni, de volt már olyan, hogy egy làny ismerősömmel durván análoztunk, és utána napokig nem tudott rendesen ülni. Ő akarta amúgy. :)
2015. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két normális választ. :)

2es: Ennek ellenére jó érzés az anál? Szereted mikor popsiszexelsz a pároddal?

2015. máj. 23. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Utána kicsit elhasználtnak érzem a fenekemet...

Egy órán belül biztosan érzem, de nem túl kellemetlen.

Nem szűkül azonnal, kell neki egy kis idő.

N 35

2015. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!