Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek kell megvennie a síkosítót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell megvennie a síkosítót?

Figyelt kérdés

Barátomnak van síkosítója, még régebbről (már a szavatossága is le van járva), ezt szoktuk használni minden alkalommal, hiszen hiába vagyok nedves, az óvszer kiszárít.

Egy ideje feltűnt, hogy valami irritálja a bőröm, először azt hittem, hogy az óvszer dörzsölt ki, de azt mostanában már nem használunk és így is irritáltnak érzem.

Az elején, mikor ujjaz, akkor minden oké, természetes nedvek...

Viszont később már kell az a síkosító, és én erre gyanakszom, nem hiába van lejárva. Mondtam is neki, hogy kellene venni újat, erre az volt a válasz, hogy jó, akkor legközelebb hozzam, mert úgyis az én puncim a száraz, nekem kell megvennem. Szerintem felesben kéne fizetnünk, hiszen az ő farka van bennem, közösen használjuk.

Mit gondoltok?


2015. máj. 24. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel, ha akar szexelni hozzon ő.. természetesen felesbe kéne. Ha úriember akkor ő veszi meg.
2015. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Nemcsak megvenni, hanem fizetni is
2015. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy egy ilyen alak a barátod. Ha igazán szeretnétek egymást, nem lenne téma ilyesmi. Ha meg csak szexkapcsolat, akkor már olyat válassz legalább, aki síkosító nélkül is le tud rendezni. (Amúgy lejárt síkosító? Ennyi erővel már miért nem nyom beléd testápolót...)
2015. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Aki akarja,az vegye meg.
2015. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet volt lejártat használni, mert nem véletlenül van szavatossági ideje.


De ha nem kizárólag ilyenkor volt irritált érzésed azután, hogy pettignél még minden rendben volt, hanem akkor is, ha síkosító nélkül használtatok óvszert, akkor elképzelhető, hogy latex allergiád van.


Ha esetleg igen, akkor érdemes tudnod, hogy lehet latex mentes óvszereket kapni, már gyakorlatilag azonos áron, főleg nagyobb kiszerelésben.


Szerintem is vehetnétek felesben, de engem az anyagi részleteknél sokkal jobban bántana egy ilyen megjegyzés, hogy "mert úgyis az én puncim a száraz, nekem kell megvennem".


(Mondjuk azt nem írtad, hogy az óvszereket közösen veszitek-e, meg én úgy gondolnám, hogy ilyenkor az is számít, hogy mindkettőtöknek, csak egyikőtöknek vagy még egyikőtöknek sincs saját jövedelme.)

2015. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátod nagy paraszt! Annyiban igaza van, hogy Te tudhatod mire nem vagy allergiás, sok fajtát lehet kapni, de közösen kellene valasztani és neki fizetni. Legalábbis így járna el sztem egy férfi. Nem hiszem, hogy azért irritál mert le van járva a szavatossága, lehet egy összetevőre vagy allergiás. Másfajtát kell kipróbálni sztem :)
2015. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyeneket aggódtok? :D Hogy most akkor felesbe vagy te vagy ő veszitek? Hány évesek vagytok 14?
2015. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vagy felesbe kéne mindent vagy pl te a síkosítót, ő a gumit vagy 1x te 1x ő, nem nehéz, nem kell hozzá sok ész....
2015. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most őszintén, 2 ezer Ft a síkosító, nem igaz, hogy ezen akadtok fenn :D

Én nemrég vettem, mert eszembe jutott, hogy játsszunk a fenekemmel. De nem mentem oda a páromhoz, hogy most akkor felezzünk. Legfeljebb legközelebb megveszi ő.


Az szerintem sokkal nagyobb probléma, hogy kiszáradsz. Az óvszereken alapból szokott lenni síkosító, szóval biztosan nem az szárít ki. Nem lehet, hogy igazából reszelés közben elmegy a kedved a tőle vagy unod az egészet és ezért száradsz ki?

2015. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem szexkapcsolat.

Barátomnak van valamennyi jövedelme, nekem nincsen.

Az óvszert hol ő fizeti, hol én, de mostanában gyakrabban van az, hogy én fizetem, mert neki nincs pénze.

Annak még annyira nem is vészes az ára, de 2000 forintot azért nem szívesen adnék a síkosítóért, főleg, hogy gyakorlatilag az édesanyukám pénzét költöm.

2015. máj. 24. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!