Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik bélmákoztak azok szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bélmákoztak azok szüzek maradnak?

Figyelt kérdés
Egy lány (szűz 15 éves) akivel le akarok feküdni, és szerintem rá is tudom venni mert eléggé bejövök neki nem rég bélmákozott ( az ilyen istennel kapcsolatos dolog, mint a keresztelés, elsőáldozás)és lehet hogy nem fog lefeküdni velem? Ugy tudom hogy a hivők nem nagyon teszik szét a lábukat. Egyébként én is az vagyok meg is vagyok keresztelve csak nem akarok szüzen meghalni.

#szűz #Isten #Jézus #hívő #bélmákozás
2015. máj. 25. 00:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

*bérmálkozás


Amúgy ez hülyeség, nem megy apácának gondolom..

2015. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Lol megmákozták a belét, ez megerősíti a szűzhártyáját, szóval esélyed sincs.
2015. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan! Nem tudtam hogy kell irni :D bérmálkozás
2015. máj. 25. 00:17
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem maradnak szüzek, esküvő után mehet a móka, de addig gondolni sem szabad rá!
2015. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly hívő lehetsz. Életcéljaid közé tartozik, h nem akarsz szűzen meghalni. te aztán Istent akarod szolgálni az biztos.
2015. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Oo bas.sza meg! Én nem akarok vele összeházasodni. Mindegy, a barátnője is jo. Egyébként nem mondtam hogy olyan komoly hivő vagyok, hiszek istenben szoktam imádkozni minden nap, bibliám is van igaz hogy jehova tanuitol vagy de mindegy xd csak templomba nem szoktam járni mert nincs kedvem hozzá.
2015. máj. 25. 00:29
 7/30 A kérdező kommentje:
* van
2015. máj. 25. 00:30
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Sokra tarthatod a lányt..."jó lesz a barátnője is"

Nem lesz ez így jó,többet kellene imádkoznod szerintem...lehet a Nagyember meghallgatna és rögtön széttenné vki neked a lábait.

2015. máj. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

nem számít hogy a csaj hívő vagy nem.

ha nem veszed komolyan és ráadásul még szűz is.

inkább hagyd békén.

a lányok nem csak egy vágyainknak kielégítő eszközök.

tisztelni és becsülni kell őket.



és szerintem rá is tudom venni mert eléggé bejövök neki.


mivel 15 éves szűz lehet hogy könnyen átvered,de neki az egész hátra lévő életét befolyásolhatja.


inkább hagyd őt a neki igazinak.....

2015. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem értitek? Én vagyok neki az igazi, belém van esve mi van akkor ha legalább elveszem a szüzességét? Ugy tudom hogy a lányok szeretnek azzal szexelni akibe szerelmesek. Suliba néha hagyja is hogy taperoljam a fenekét. És amugy is óvatos lennék, nem tömném meg mint egy libát
2015. máj. 25. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!