Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mennyit jelent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyit jelent a szex, ha addig nem volt köztetek semmi a lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindketten berúgtatok, ilyenkor az sem számít, ha nem is tartjátok vonzónak? Úgy vagytok vele, hogy p*na, p*na?

18 évesen


2015. máj. 25. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan.
2015. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nemigen szoktam kihasználni az ilyen lehetőségeket csak ha a lány kezdeményez illetve ha nem tettszik a lány akkor egyáltalán nem lesz semmi még ha kezdeményez se.
2015. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:
benyomva tök mindegy
2015. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 To7ka ***** válasza:

Soha nem feküdtem még le részegen senkivel, vagy részeg lánnyal. Eszméletlenül nem vonz, de lehet én értékelem felül a szexet..:)

Elég sokan pia nélkül is úgy vannak vele, hogy lyuk lyuk, de szerintem ittasan is van annyi tudatalattid, vagy lélekjelenléted, hogy ha másnap emlékezni fogsz rá ne hányd el magad.. Vagy kell hogy legyen, nem?:/ :D

Tényleg képes valaki teljesen önbecsülés nélkül lefeküdni valakivel csak azért mert részeg és egyébként képtelen nőt találni?://

2015. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!