Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Lányok lehetnek kanosabbak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányok lehetnek kanosabbak, mint a fiuk? :D

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja 3-4szer masztizik napi szinten! Ez normális?

Ugyan igaz ez lányok: :))



2015. máj. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hogy többször is csináltam. rekordom öt, de ez csak egyszer volt. Van hogy kibírom hogy napokig semmi...utána pedig ha lehetőségem adódik akár napi kettő, három is. Változó. Hangulatomtól is függ. 24/L
2015. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy irtál! Azért az-az 5 az Nagyon komoly :DD

Én 21 Fiu vagyok ,de ilyen sokra nem emlékszem XD

2015. máj. 25. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnek! És a napi több maszturbáció is normális önmagában, kivéve, ha a társas kapcsolatok rovására megy. (Mondjuk én fiú vagyok, de sok lány volt már velem őszinte :) )
2015. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NEkem napi hat a rekordom.
2015. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kevesen vallják be :)
2015. jún. 5. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Kanosabbak semmiképp, esetleg nőstényesebbek :)
2015. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
JA igaz,de mind1 éritek :)
2015. jún. 6. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gyk sokatt segitett a tisztan latasban ilyen szempontbol. azt hittem a nok nem szereti kannyira sexet mivel az elozo baratnoim eleg prudek voltak, de itt lehet latni hogy ez nem igy van, sot. hajra lanyok!
2015. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!