Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért találnak nehezen egymásr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak nehezen egymásra, akik megértenék egymást?

Figyelt kérdés
Csak részben vonatkozik szexuális részre a kérdés. Miért panaszkodik annyi nő, hogy nem elég kemény a párja az ágyban? Hogy nem kapja meg azt, amire vágyik? Mindezek közben sok jó kiállású, diplomás, nyelveket beszélő, nem is földönfutó domináns férfi hiába keresgél? Nem egy ilyet látok és nem értem az okát. 35 F

2015. máj. 27. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy mi köze van a potencia-zavaroknak ahhoz, ki mennyire értelmiségi? :D
2015. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A másik vágyainak meg nem értése / el nem fogadása nem potenciazavar. Más vonó kell a hegedűhöz és más a brácsához. Ha felcseréljük, az disszonancia. És az sajnos meg is marad, akármilyen jó a kapcsolat.
2015. máj. 27. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezek a nagyon értelmes pasik csak azt hiszik, hogy vonzóak és kelendőek és kiderül, hogy mégsem azok?
2015. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezek a nagyon értelmes nők eleve akkora előítélettel közelednek egy-egy kérdéshez, hogy a fától az erdőt sem látják?


Már a buta, előítéletes kérdésfeltevés is elviszi az alapkérdéstől a lényeget.

2015. máj. 27. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést. Ahelyett, hogy "értelmiségiként" azokra förmedsz akik vették a fáradtságot és leírták a gondolataikat, esetleg elgondolkodhatnál mások véleményén.


Válasz, hogy legyen mibe belekötnöd, mert csak trollkodsz:

Azért panaszkodnak, mert megtehetik. Itt van egy teljesen anoním oldal amin lehet panaszkodni, és ha kipanaszkodták magukat visszatérnek az ennek ellenére is működő kapcsolatukhoz. A jó kiállású, diplomás, nyelveket beszélő gazdag férfiak közül akit érdekelnek a normális nők, az talál magának, aki plázacicára, trófeára hajt az meg keresgélhet amíg akar, ha értelmes, saját értékével tisztában levő nőt lát már menekül.

2015. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves előttem szóló!


Lehet, hogy a kérdés volt mélyebb és öszetettebb, emiatt jeleztem, hogy a " nem is olyan okos/helyes/pénzes" - válasz nekem már értékrendje miatt is kevés?


Arról, hogy milyen helyzetben vagyok, nem szóltam. Csupán látok egy tendenciát és megdöbbent, milyen diszharmónikus párkapcsolatokat látok magam körül.


Amit a kis agyad hozzátett, az nem engem minősít.

2015. máj. 27. 22:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Továbbá: mi abban a "fáradtsággal vett gondolat", hogy mindig van jobb? Mit küldjek a kiasszonynak, hogy erre elemi erővel vetett fényt sötét fejemben, időt és fáradtságot nem kímélve?
2015. máj. 27. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet minden hozzászólásba belekötni és ki dumákat keresni minden mondatra, de én mindig is a tettek embere voltam.

Ami számomra azt jelenti, hogy ahelyett, hogy itt filozofálsz, hogy mi a baj veled (bár te esetedben mindenki mással van a baj), kint a nagyvilágban cselekszel és magad rájössz.

Keress és találj! Ha nem találsz mégsem, akkor valamit rosszul csinálsz!!!

2015. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves okoska!


Annyira a tettek embere vagy, hogy itt osztasz (persze alappal, jogosan), hiszen ha én teszem azt, hiba, ha te, jogos eljárás.


Ugyan, ne bohóckodj már, annyira vagy hiteles mint egy zsák krumpli a halpiacon. Elemi szövegértési gondjaidon pedig nem tudok segíteni.

2015. máj. 28. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy kötekszel a kérdésre válaszolókkal, mintha felfognád amit leírtak, de nem ez a helyzet :D Egy értelmi fogyatékos vagy, aki értelmesnek próbálja magát felűntetni, miközben kamu kérdéseket tesz fel és arcoskodik a kommentekben. Ez nem egy értelmiségi, ez egy munkanélkülisegélyből élő, általános iskolát se kijáró ember stílusa...
2015. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!