Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől van az, hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyes homoszexuális pasik életük során több száz pasival vannak együtt, míg más homoszexuális pasik nem találnak párt maguknak és nincs is annyi partnerük életük során mint az előbbi tipusú meleg pasiknak? 23/f

Figyelt kérdés

Vagy van a harmadik aki meg monogám és egyből megtalálja az igazit?

Lehet bennem van a hiba? Szeretnék tartós kapcsolatra pasit, de eddig csak 5 alkalmi társam volt.



2015. márc. 23. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Heteroszexuálisak között is így van.. :)
2015. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam írni, mint az első.


Azért van, mert minden ember más, másra vágynak szexuálisan, szellemileg és a hétköznapokban.


L20

2015. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Interferencia ***** válasza:
78%
Ez a kérdés sose foglalkoztatott.
2015. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a lányok között is vannak ribizlik meg normálisak. Ez nem a nemtől vagy a szexuális irányultságtól függ.
2015. márc. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszeri k*úrópartnert sokkal könnyebb találni, mint igaz szerelmet. Ez sajnos melegek körébe még hatványozottabban igaz, ahogy én észre vettem.
2015. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenki 1-2 alkalmi szex után lelép, így nem lehet belőle több:(
2015. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Barnuska_20 válasza:
100%

Talán mert a normálisak megértésre, figyelemre, és hosszan tartó viszonzott szeretetre vágynak,

arra hogy lássa a másik fél szemében a kedvességet és éreztesse vele azt hogy a szüksége van rá.

Tudod azért van neked is két kézzel megszámolható alkalmi társad, mert te is szerelemre vágysz mint mi.

Aztán az majd szeretetbe ami még jobb gondolom, mert olyankor már eltelt minimum három hónap ami ahhoz kell

hogy egy embert legalább megismerj minimális szinten és eldönthesd megéri e.

De látod mi helyzet...

Az vigasztal hogy vagytok ti akik hasonlóan gondolkoztok mint én.

2015. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

"homoszexuális pasik életük során több száz pasival vannak együtt"


Mit sem számít az a több száz hisz 99%-ban azok csak alkalmi ,nyers testiségek semmit sem számítanak apró ,gyors örömszerzésen kívül.

2015. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Átlagot számoltál? Közvélemény kutatást tartottál? Vagy általánosítasz!? Vagy magadból indulsz ki?
2015. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ask Me ***** válasza:

A "több száz" sok a "nem találnak párt" pedig kevés.

Nem kutattam ezután de saját tapasztalatra alapozva ezt ki merem jelenteni amit előző mondatban megírtam.

Ki milyen könnyen talál alkalmi vagy komoly kapcsolatra partnert, az függ az egyén külső és belső tulajdonságaitól.Ebben minden benne van amire a kérdésed vonatkozik.

2015. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!