Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a pasimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasimat, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje ismerem es es mar egy ideje hogy osszejottunk. Volt petting, sot ha talalkozunk akkor tuti h mindig van valami, de a sexre nem lehet ra vennj. Egyszer sikerult ravennem es mikor ott tartottunk, hogy felhuzza a gumit akkor jott valaki, tehat abba hagytuk. Ket het mulva talalkoztunk csak ujra es mondta, hogy mar nem akarja, de latom rajta,h kivan es kiprobalna de egyszeruen nem megy bele... A petting is jo,de mar tobbre vagyok. Hogy vegyem ra h lefekudjon velem? Vagy h csabitsam el?
2015. máj. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat.

2015. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 evesek leszunk juniusba mind a ketten
2015. máj. 27. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
lúzer szűz még a barátod. Mássz rá vagy keress egy férfit!
2015. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat....ja ez eleg gatya...
2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mássz rá, és amint benned lesz, nem fog tiltakozni. :)

Gumi legyen rajta!

2015. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso jo megoldas lenne de az a baj,hogy szuz vagyok es nem pont igy akarnam az elsot.
2015. máj. 27. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tudom megérteni, hogy hogy vagytok így együtt, én 13 éves korom óta, szeretnék egy olyan barátnőt akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, és ez okozná az egyik legnagyobb élvezetet, ha lefeküdnénk..persze azóta nem jött még össze, de ha lesz ilyen nem lesz kérdés..


nem vonzódik hozzád vagy mi?

2015. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De vonzodik hozzam es latom rajta h neha alig birja ki hogy ne teperjen le, de nem enged. Lehet nekem kene ramozdulnom jobban?
2015. máj. 28. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy:

- Szégyenli, hogy kezdő és nem fog tudni neked örömet okozni! Fél a leégéstől!

- Fél, hogy hamar elélvez, ami neki szintén nagy leégés!

- Nem igazán tudja hogy hogyan is fogjon hozzá!


Mindenképpen beszéljetek! A közös problémát közösen meg lehet oldani.

Vagy ijeszd (fenygesd) meg! Ha nem szexel veled akkor elmész máshoz, mert neked a petting már kevés! Aztán majd kiderűl, hogy mit lép! Ha semmit, akkor még mindig kezdeményezhetsz, de akkor már rámenősebben. Ha akkor se lesz semmi akkor hayd a fenébe, mert reménytelen alak! /F.

2015. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!