Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol van számodra a határ a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van számodra a határ a szexualitásban? Mi az ami még épp belefér és mi az ami már nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, számodra van e "normális" a szexben és mennyire ítéled el azokat a dolgokat, amiket már nem teszel meg. Meg tudod húzni a határt?
2015. máj. 27. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Van határ. A sok pisiszexes szerencsétlen elmehet a francba. Már elnézést, de undorító. Viszont popsiba még izgatónak találom.
2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Anál, pisi, kaki szex nálam kizárva. Egyébként nyitott vagyok.

22/l

2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs határ... a szexben mindent szabad, ami mindkét félnek örömet okoz
2015. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyen elég annyi, hogy ami másnak belefér az nekem sokszor nem, de ami nekem igen, az másoknak nem.
2015. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de Tuna most feladta a leckét..
2015. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

pisiszex, kakiszex, szado-mazo nem nagyon férne bele nálam.

de orális szex, anális szex, enyhe szadizmus azért beleférne, pl pici ütések, vadabb szex, harapdálás, de ilyen korbácsolás tuti nem... meg mondjuk játékszerek beleférnének :)

20/L

2015. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Tű és hasonló olyan eszközök amik sérülés útján hatolnak a testbe nem igazán.

A többi extrémebb dolog inkább csak fantáziaszinten szerepel, gyakorlatban már nem valószínű, hogy kipróbálnám.

2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem jár 8napon túl gyógyuló sérüléssel. Illetve nem kaki, állatok, halottak egyéb jogi vagy mikrobiológiailag megkérdőjelezhető dolog.


Ezeken kívül bármire képes vagyok. Főleg ha látom mennyire élvezi a lány. 27/F

2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Anál, szerepjátékok (sok olyan is jöhet, ahol egyik fél domináns, pl. rendőrös, bilincselős, alázós tanár-diák, perverz orvosos, prostis, megjátszott utálkozós, szolgás, akár középkori nemeses - cselédlányos... stb, határ a csillagos ég), prosztatamasszázs, nyilvános szex, kikötözés, bilincselés, óvatosabb pofozkodás... stb. simán beleférnek kedv szerint (néha van, hogy sima jó keresztyén módú lágy szeretkezéshez van kedvem :D) Szerintem viszonlyag sok dologra nyitott vagyok, kb. mindenre ami higénikus és senkinek sem okoz sem testi, sem lelki károkat, és mindkettőnk beleegyezik.


Amik nem férnek nálam már bele, azok közül csak azokat ítélem el, amik az egyik fél beleegyezése nélkül történnek, vagy súlyis lelki nyomort okoznak (pl. pedofília, nemi erőszak, hullagyalázás stb.).

2015. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Pisi-, kakiszex, állatokkal való közösülés, komoly vérzést okozó tevékenységek, öklözés nem. Anál, orál, korbács, bilincselés, szexuális játékszerek simán:)

17L

2015. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!