Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye rendben van, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye rendben van, ha az akarom, hogy szeretkezés közben a párom elégítsen ki?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy az tanácsolták a csajnak, hogy izgassa a csiklóját, ha a párja nem törődik adu orgazmusával. Hát szerintem az maszturbálás, és nem kell hozzá a pasi. Majd akkor ő meg verje ki, ha én élvezek el előbb, mert onnantól nincs buli?

Mit gondoltok?


2015. máj. 27. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tud elégíteni nincs baj, de ha nem akkor mindennel érdemes próbálkozni. Van akinek ez bejön. Én sem szeretem csinálni így magamnak, pedig ritkán van orgazmusom, de vannak nők akiknél ez beválik.
2015. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy az effajta együttlét célja, hogy egymásnak okozzatok örömet, vagy eddig én éltem tévhitben?
2015. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normál esetben a szeretkezés arról szól, hogy pár egymást elégíti ki kölcsönösen. Én is így tartom helyénvalónak.
2015. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.! Pont erre gondoltam én is.
2015. máj. 27. 22:20
 5/9 anonim válasza:
El kell intézni a dolgot előtte, hogy szeretkezés közben ne legyenek ilyen problémák.
2015. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Mi?

Szóval ha valamelyikünk hamarabb elmegy, mert megesik, akkor mostantól mondjuk azt, hogy szívem megyek tussolni, ott a két kezecskéd, addig csinálj amit akarsz. Hagyjuk, az nem kapcsolat szerintem.

Én a kérdezővel értek egyet. Én is megteszem a barátomnak, ő is tegye meg értem. Vagy akkor ne legyen szex és legyünk tényleg csak barátok.

2015. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akarni lehet, persze
2015. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy van rendben az, ha azt akarod, hogy szeretkezés közben a párod elégítsen ki!!! Elégítsen ki a szomszéd bácsi, vagy a szomszéd néni.


Barom kérdésre, barom válasz.

2015. máj. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexben nincsenek szabályok, a lényeg, hogy együtt éljetek át jó élményeket, és ebben benne van, hogy néha simogatjátok magatokat, mert jól esik és a másiknak is izgató, ha látja, hogy a párja ennyire felszabadult és élvezi a dolgot.

Ezek szerint a pasi nem is nyúlhat magához ha a csaj ott van? Közös maszturbálás, játszadozás tabu ezentúl?


Én teljesen meg vagyok elégedve a szexuális életemmel, nem probléma egyikünknek sem az orgazmus, néha óriási szexcsaták vannak és már nem is tudod hányszor sültél el és ebben benne vannak simogatások és játékszerek, amit magadon használsz, mert mindenkinek csak két keze van és néha nem megy minden együtt. De mint mondtam, a lényeg, hogy együtt csináljátok, másik társaságában!


De kövezzetek meg. Csináld azt amit a norma előír, és döntsd el, hogy ez a fontosabb, vagy hogy fergetegesen jól érezd magad az ágyban.

2015. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!