Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet ez amikor még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez amikor még csak 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Nem kívánom a szexet és maszturbálni sem szoktam csak nagyon ritkán. Igazából amikor maszturbálok se kívánom és arra a kérdésre hogy akkor minek csinálok nem tudok választ adni. Ez nem volt igy. 11 éves koromtól tényleg igaz volt hogy a krumplit is csak elgurul és ez 14 évesen is így volt viszont 15 évesen az utolsó hónapokban is már max heti egyszer kívántam. Úgy erzem magam ahogy kb egy 60 éves érezheti magát. (Mármint szexualitásban.) Szerintem ez így nem természetes, mert véleményem szerint egy 20-22 évesnek is olyan jól kellene "üzemelnie". Mi lehet a baj és mit kellene csinálnom hogy ez az ellentétjére forduljon?

2015. máj. 28. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kiég az ember, el kell fogadnod...
2015. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baromságokkal hagyjatok.
2015. máj. 28. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Nem kívánom,mégis maszturbálok,mert pótcselekvés.Legalább telik az idő azzal is.
2015. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hormonális változások befolyással vannak a libidodra , pont abban a korban vagy amikor ez a legingadozobb, jó magam is igen aktívan onkielegitettem naponta többször és kísérleteztem a többi erogén zonákkal is ( popsi, és nem lettem meleg csodák csodájára ahogy azt sokan hinnék, se bi ) de mára jóval kiegyensúlyozottabb a dolog 24/F
2015. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ez csak atmeneti allapot?
2015. máj. 29. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Úgyhogy ne görcsölj ezen. A libidód majd ismét helyreáll magától, és akkor majd a krumplit is .... :) ilyen ez a női test meg a puncus....
2015. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még jó hogy fiú vagyok :D
2015. máj. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!