Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik randin "kell" lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin "kell" lefeküdni a férfival, ha komoly kapcsolat kialakítása a cél?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
és most szépen le pontozol mindenkit aki nem a te véleményeden van ? Meg amúgy is neked kereken 15 randiba kerül, hogy szerelembe ess ? Se több se kevesebb ? :D Sosem értettem ezt a direktbe késleltetés dolgot, hogy miért ? De tényleg miért ?
2015. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne az elsőn.


Több csajjal randiztam már, volt aki beadta a derekát, de ott eltünt a varázs. A többieken meg járt a fejem :)


Tény hogy az első alkalommal mindel le akartam feküdni, de mivel pont nem történt meg egyes esetekben ezért otthon sokan gondolkoztam rajtuk.


És az egyik ilyenből lett is egy normális kapcsolatom. Akivel meg lefeküdtem, másnap meg is mondtam neki hogy bocs, de nekem ez nem megy.


Másrészről azért is, mert ha ilyen könnyű széttenni a lábait akkor honnan tudjam hogy X ideje nem csinálta e ezt meg másnak is?


Számomra az a nőiesség csúcsa és az igazi vonzerő, amikor egy nőn látom hogy odáig van értem, de nem adja könnyen a derekát. Na itt bukik el a legtöbb, mert vagy "versenyt rendez" és több pasival flörtöl egyszerre aztán választ egyet, vagy pedig már az első nap benne vagyok.


De ezt nem lehet leírni, ez olyan nekem mint a nőknek a férfi önbizalom, ha egy nő vonzódik hozzám, de váratja is magát az az igazi. Mert ilyenkor hajt a vadászösztön.

2015. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan, hogy kell!


Olyan van csak, hogy mikor szeretnéd! :D


Párommal a kapcsolatunk az ágyban kezdődött, és már 22 éve együtt vagyunk, szóval nem ezen múlik. Ha valaki komolyan gondolja, akkor is komolyan gondolja, ha az első randin egymásnak estek. És ha valaki nem gondolja komolyan, attól még nem fogja komolyan gondolni, hogy hónapokig kéreted magad.


Ráadásul minden férfi más és más. Van, aki nem tud komolyan venni olyan nőt, aki első alkalommal ágyba bújik. Van, akinél meg ha az első randin nincs szex, akkor nincs második randi. És van, akit egyáltalán nem befolyásol.

2015. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Velem az elsőn
2015. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Nehéz lesz férfi létemre ezt elmagyarázni egy nőnek, mert Ti hajlamosak vagytok fordítva látni az ok-okozati összefüggéseket.

Szóval, ha mindketten komolyan gondoljátok, felesleges lefutni a "kötelező köröket". Túl kell esni az első nagy vizsgán. A legtöbb pasi ugyanis, ha kinéz magának egy csajt, felméri a terepet. Megvizsgálja, mi az, amit a nő adni tud. Milyen téren tud a nő partner lenni. Az első nagy kérdés, hogy milyen az ágyban? Összeillünk, vajon? Tudja azt nyújtani, ami nekem kell? És én vajon boldoggá tudom tenni? Ezen a ponton nagyon sok kapcsolat bukik. A pasi továbblép, a csaj meg szidja, mint a bokrot, mert hogy a szemét disznajának csak "arra" kellett".

Lópikulát! Csak bukott a mutatvány!

Tegyük fel, hogy megvolt a szex, és minden rendben. A pasi boldog, a mennyekben érzi magát, de már készül a következő megmérettetés: tudunk-e beszélgetni? Tudunk-e együtt megjelenni? Tudunk-e egymásnak minden téren segítségére lenni? Partner lenni? TÁRS lenni? Tudunk-e az élet nagy kérdéseiben, és a hétköznapok apró harcaiban vállt vállhoz vetve küzdeni?

Két ember természetesen sohasem egyforma. Alkalmazkodni, csiszolódni kell a másikhoz. A pasi erre is kíváncsi lesz egy idő után: tanítható, "idomítható" vagy-e, vagy neki kell mindenben alávetnie magát a te szokásaidnak?

Szóval ezer kérdés merül fel, ezer vizsgán mentek át, mire egy pár lesztek. Ehhez képest az, hogy MIKOR fekszel le vele, elhanyagolható momentum.

Mindamellett, én azt tanácsolom, ne várasd sokáig, mert könnyen vonhat le téves következtetéseket.

1.: Nem fekszik le velem, mert hideg, mint a jegesmedve fsza. Nem érdekli a szex, akkor pedig nem jó partner. Lelépek.

2.: Nem fekszik le velem, mert nem tudok benne érdeklődést kelteni. Kár erőlködnöm, nem jövök be neki. Lelépek.

3.: Nem fekszik le velem, mert csak egy hazug nőci. Játsza itt nekem a szende szüzet, az erkölcsi fároszt. Kell nekem valaki, aki játszmázik? Lelépek.

Stb.

Mindenesetre jelezd majd, mi az ábra. Sok sikert!

2015. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3. végén ajánlott
2015. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy meghatározott időintervallum, ami után, ha lefekszel vkivel, az tuti komoly kapcsolat... minden ember más.

Nyilván az első randin nem érdemes széttenned a lábad, ha nem akarod megkockáztatni, hogy egyéjszakás légy, de onnantól kezdve már a te döntésed, a te igényeid, érzelmeid, érzéseid, megérzéseid számítanak. Talán annyi még, hogy nem vallásos / szexuális téren nyuszi pasinál azért nem érdemes túl sokáig húzni a dolgot (fél évnél tovább pl., ha rendszeresen találkoztok), mert egy felnőtt párkapcsolatnak (a férfi szóból úgy gondoltam, nem vmi 20éves fiúról van szó) a szex fontos része... és 1) jobb, ha viszonylag az elején kiderül, hogy passzoltok-e szexuális téren, 2) ha húzod-halasztod sokáig, akkor feladhatja a férfi, és nem feltétlen azért, mert jaj, csak arra ment, hanem mert ilyenkor elbizonytalanodnak, hogy tényleg tetszenek-e neked... ha viszont sokáig szeretnél még szex nélkül ismerkedni, akkor ezt a férfival is közölnöd kell, úgy korrekt... van olyan, aki kitart melletted ilyenkor, de olyan is, aki azt mondja, bocs, nem, neki is vannak igényei.

2015. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy amikor első alkalommal (2. randi) nála voltunk, akkor nem feküdtem le vele, megmondtam, hogy nagyon kívánom, de még egy kicsit várnék. Egyetértett. Legközelebb amikor ágyban voltunk (asszem 4. randi) , akkor már lefeküdtünk. Így nem tűntem könnyen kaphatónak, aki egyből odaadja magát bárkinek, de mégse kínoztam.
2015. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!