Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a pasimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasimat, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Egy ideje egyutt vagyunk, es egyszer ra tudtam venni, de mikor mind ketten ruhanelkul voltunk mar, akkor kozbe jott valami tehat nem jott ossze. Altalaba mindig van petting, de ez nem elegit ki teljesen, tobbet akarok. De a majdnem sex utan lalalkoztunk akkor mondta h mar nem is akarja, es ne hozzam fel egy ideig, de en mar nagyon szeretnem, es latom rajta hogy is akarja, de makacs es nem akar bele menni. Hogy vegyem ra,hogy lefekudjon velem?
2015. máj. 29. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Előtted volt már kapcsolata? Milyen a kapcsolata a szüleivel?

Lehet, hogy aszexuális vagy éppen meleg. Jobb esetben csak túl korainak gondolja, bár ez is meglehetősen furcsa egy kamasz fiútól

2015. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit takar a petting? Orálisan ki szoktad elégíteni? Ha igen, akkor ezúttal kezdd el, de hagyd befejezetlenül, döntsd hanyatt, és a puncidat dörzsöld az álló hímtagjához, majd egyszerűen magadba csúsztathatod, nem hinném, hogy ez ellen sokan ellenkeznének.
2015. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy parázik hogy nem tudja megadni neked azt amit vársz vagy kicsinek tartja magát.Pedig az első sex jó de a sex akkor a legjobb ha már ismeritek minden mozdulatotokat.Tehát ha most nem teljesít tökéletesen ne írd le.a következőkben kárpótol:)Beszéld meg vele de vedd komolyan
2015. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15 eves, en vagyok neki az elso es oralisan is kiszoktam elegiteni.
2015. máj. 29. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ha rá kell venni, akkor nem is szeret téged..
2015. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
O ezzel ugy van ha en szeretem akkor varok.
2015. máj. 29. 22:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Kisfiú még.
2015. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? hány éves? szűz?
2015. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3 eve ismerem 10 honapja vagyunk egyutt, 15 eves vagyok es szuz
2015. máj. 29. 23:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...15 évesen...nem azt mondom, hogy fogócskáztunk, na de azért...na:D
2015. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!